Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

Więlkie  dzieki  Jurku  za  profesjonalnie  przygotowanie  zawodow.  Bawili sie  i pomagali  wzajemnie  starzy  i  mlodzi  ...było  wesoło...pogoda  super  wiało  na  poczatku  delikatnie  a  potem  12-14  m/sek...kto  chcial  poszalał....modele  całe.. :D   !  Goracym  bigosem   podwiezionym  przez  Ciebie  i  zaserwowanym   pod  nos   ROZPIESCILES  NAS  NA  MAXA....   !   Ja  zwinalem  się    predzej  i  zdożylem  w  Toruniu  na  Motoarenę  na  Grand  Prix  na  zuzlu...2  naszych   orlow  na  podium    .     Dziś  było   grzybobranie  i  latanie  .  Wyladowałem  prosto  w   sowy...bedzie  kolacja..012.jpg   015.jpg   :P

 
014.jpg
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

dzis tak wiało, że mimo tego że posiadam ciężki pulpit na szelkach, nie mogłem wystartować modelem. Pulpit zwiewało mi na plecy!

 

Na zboczu pojawiła sie ekipa Razora, ale z powodu zbyt małej ilości balastu, tylko popatrzeli jak ładuje Respecta. Bo dziad się rozładował nie wiadomo kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na zboczu pojawiła sie ekipa Razora, ale z powodu zbyt małej ilości balastu, tylko popatrzeli jak ładuje Respecta. Bo dziad się rozładował nie wiadomo kiedy.

Nawet Andrzej jest zdziwiony takim określeniem. To o Nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już załapałem co chciałeś napisać. Sorry ten model to nie Razor.


Hehe. Wolicie ekipa Vendety? :)

A dlaczego ekipa? Jesteśmy kumplami co jeden drugiego wspomaga i podpowiada. Razem się uczyliśmy latać bez niczyjej pomocy.Jeden z Was (zawodnik f3f) powiedział że sami się uczycie więc nie możecie pomagać. Dlatego latamy zawsze razem,jak to możliwe z daleka od ścigaczy-mi to nie wadzi (takie życie).. A ten sarkazm to to brak szacunku To hehe jest ordynarne w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.