Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W ubiegłym tygodniu "wyczysciłem " krawedz zbocza na Lubstowie.../ zobacz fotke/ ostało sie kilka chwastów brzozowych..teren idealny do scigania..i w centrum Polski wszystkim blisko....a i można np. przed wczoraj być uzdrowionym przez szamana Kunta-Kinte w Licheniu. np .boli cię gira- polatasz i wracasz do żony Kozak.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

apetyty na loty były ogromne lecz nie polatałem :( awaria nadajnika / już usunełem/ a ogólnie błoto po 2 dniowych opadach po pas...ledwo wyjechałem wszystko ubłocone...takie to pokopalnie    . Tu sobie odbiję -po drodze Donovaly czekam za odp. meteo ;) http://www.bergfex.pl/sommer/hainburg-an-der-donau/bilder/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było przyjechać do Unisławia wczoraj. Modele aż śpiewały :D Latałem do południa, potem do roboty :(   Zajechał bym do Unisławia i powrót--- bo radio niesprawne ---cha miałem szczeście...Już naprawiłem jutro loty ale wiaterek cienki..   Jurek był chyba u Palikota.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.