Skocz do zawartości

www.banggood.com


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja na BG zamawiałem trochę gratów w ty V922, i przyszlo bez watu cla itd chociaz kosztowalo kolo 100$. Co do BG polecam, kupilem tam chyba 3 V911, silniki smigla, cuda na kiju problemu nigdy nie mialem.

 

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostaniesz list z urzędu celnego z informacjami o nadaniu numeru magazynowego. Na podany adres email wysyłasz wyciąg z paypala i wyciąg z zamówienia, lub print screena z zamówieniem. Po paru dniach dostajesz paczkę za pobraniem brakującego vatu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zamówiłem wl 922 23 czerwca. trcking do 26 lipca był ok i nagle się urwało(przesyłka przez sweden post/ Napisałem do BG , odpowiedzi nie nie dostałem. Ale  już 15 sierpnia przesyłka pojawiła się na tracingu poczty polskiej a 18 sierpnia odebrałem ją z placówki. Paczka zgodna z zamówieniem -tylko ten okres oczekiwania trochę kosmiczny57 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

To prawda. Zamowilem ostatnio na banggood kilka pierdolek, zegarek i regulatory. Zamowienie bylo caly czas "in process". Zapytalem o co chodzi. Okazalo sie, ze zegarek bedzie dostepny w ciagu tyg, natomiast regulatory w ciagu miesiąca. Zaproponowano mi podzielenie paczki. Pierwsza część z rzeczami dostępnymi od reki i natychmiastowa wysylke, druga część z zegarkiem w momencie kiedy będzie dostępny, natomiast za regulatory zaproponowano mi zwrot pieniędzy jezeli nie chce czekać. Przystalem na propozycje. Podzielono mi zamówienie, a zwrot za regulatory mialem po dwoch dniach u siebie na koncie. Perfekcyjna obsluga klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od nich już za jakieś 3 tysiące. Jednym z zakupów był ESC do adaptacji Walkera Super CP na bezszczotkowy. Niestety niesprawny. Zareklamowałem, odezwał się jakiś Rain i poprosił o wideo na YT. Ja mu na to, że nie mam kamery. No to on, żebym mu przysłał zdjęcia. Wyczułem ściemy i przeciąganki, no to mu odpisałem, że musi być wyjątkowym wesołkiem, bo to wygląda przecież dokładnie tak, jak u nich w sklepie. Upierał się, no to cyknąłem i wysłałem. Dwa dni i decyzja: uznajemy, wysyłamy, wadliwego zwracać nie musisz.

10 dni i mam już nowy i sprawny w domu. To była jak dotąd jedyna reklamacja u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To standardowa procedura, że chcą zdjęcia lub film, nie wiem może do dokumentacji. Tak czy siak nie miałem nigdy problemów z reklamacją. Na pewno jest lepiej niż z polskimi sklepami, bo u nas na słowo lub zdjęcie nie wierzą, trzeba jeszcze spisać np protokół przy kurierze o uszkodzeniu przesyłki, chociaż z zewnatrz wszystko wygląda ok, a i tak potem są problemy i trzeba udawadniać, że się nie jest wielbłądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.