Skocz do zawartości

SkaZoowe RWD5 by Tomak.


Tomak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W sumie silnik mam kupiony i model dalej lata. Zdjęć nie wklejałem na razie bo nie miałem kiedy zrobić maski i osłon serw w skrzydle, ale dziś przy lotach aktywowało mi się chowane podwozie chyba do wodowania i postanowiłem się "pochwalić".

 

post-12909-0-77789400-1394500151_thumb.jpg

 

Wygląda jak wygięte, ale to tylko główny pręt się wywinął w drugą stronę po zahaczeniu o kłębuszek trawy :P Coś sie tam poluzowało i musze ciąć folie i tak przy okazji nie wiem czy nie wymienię tego na płaskownik z duralu :huh:

 

Pozdrawiam.

wooowww skladane podwozie !!! jak zez to zrobil???? ten z tylu masz za cienki tez mi sie tak zgjelo lekko ale nie wywinelo tak jak tobie , ale fajnie to wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mam nadzieję, że jednorazowa akcja była. Przedni drut (2,5mm) jest mocowany do sklejki za pomocą dwóch pasków z dwóch warstw puszki po coli wygięty w takie U z uszami na śrubki i po kilkunastu lądowaniach złapało luzy. Ja jak na fachowca przystało rozciąłem folie, poluzowałem śruby, zalałem hotglutem i szybko przykręciłem - Powinno wytrzymać :)

 

Tył jest taki sam tyle, że drut 1,5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.