Skocz do zawartości

Akumulator do mini kamerki brelok


Krzycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjście USB to też 5V (chyba), ta moja nie miała złączy tylko wlutowany lipo

post-10282-0-59242000-1395301791_thumb.jpg

Bardzo pozytywne komentarze, przy okazji zamówię.

http://www.banggood.com/Wholesale-Mini-DVR-808-Car-Key-Chain-Micro-Camera-Pocket-Camcorder-p-48256.html

 

ta moja nie miała złączy tylko wlutowany lipo

post-10282-0-59242000-1395301791_thumb.jpg

Bardzo pozytywne komentarze, przy okazji zamówię.

http://www.banggood.com/Wholesale-Mini-DVR-808-Car-Key-Chain-Micro-Camera-Pocket-Camcorder-p-48256.html

Moja ma zlaczke bo to model 808#11 . Jakość tych zwyklych 808 wporównaniu z tą co mam to

bez porownania lepiej dołożyć pare zł i kupić #11 lub #16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odświeże temat.

Okazało się że to nie bateria.

-Jak wgrać do tej kamerki soft ?

 

Kupiłem drugą i pytanie odnośnie ładowania.

Ładując przez usb laptopa trzyma ok 1godz. ,ale znalazłem ładowarkę sieciową z napisem

input 50/60hz 150mA

output dc 5v 500mA

Nie chcę ładować przez laptopa bo trzeba go włączać za każdym razem czy ta ładowarka się nadaje?

-Czy podczas nagrywania nagrzewa się wam też kamerka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odświeże temat.

Okazało się że to nie bateria.

-Jak wgrać do tej kamerki soft ?

 

Kupiłem drugą i pytanie odnośnie ładowania.

Ładując przez usb laptopa trzyma ok 1godz. ,ale znalazłem ładowarkę sieciową z napisem

input 50/60hz 150mA

output dc 5v 500mA

Nie chcę ładować przez laptopa bo trzeba go włączać za każdym razem czy ta ładowarka się nadaje?

-Czy podczas nagrywania nagrzewa się wam też kamerka?

Odświężę  temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowarka o której piszesz będzie ok. Sam kupiłem kiedyś w Biedronce ładowarkę chyba sony, która posiada dwa gniazda USB. Z każdego można possać po 1A przy oczywistym 5V. Ładuje tym wszystko, od tel, przez małe lipo, do kamery Mobius włącznie.

Co do grzania się kamery. Mam właśnie tylko Mobiusa i ten grzeje się porządnie. Na modelu, czy rowerowym kasku nie ma problemu, ale w aucie uuuu. Dorobiłem ze starego radiatora (alu od jakiegoś starego tranzystora w zasilaczu) pasywne chłodzenie montowane na przysłowiową gumę. Styka się ładnie z fabrycznym chłodzeniem i jest malinowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.