Skocz do zawartości

Zawody ESA Wrocław


japim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zawody odwołane http://www.cyber-fly.pl/index.php?products=product&prod_id=741&PHPSESSID=69ea0f9e530e7d84c5d676c60a1b84cf

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAWODY ODWOLANE ZE WZGLEDU NA WARUNKI POGODOWE ZAWODY ZOSTANĄ PRZESUNIETE NA 09,03,2008 ( DOKLADNY TERMIN ZOSTANIE PODANY W POLOWIE TYGODNIA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie przypuszczałem, że zawody będą odwołane. Kilka dni wcześniej zapowiadali kiepską pogodę.

 

Ale.... ja się cieszę :devil: bo miałem byc tylko widzem, a jak się uda to może będę zawodnikiem. Czekam na pakiety od Stośka z Nastik'a.

 

P.S. A może tak 15 lub 16 marca :?: :wink:

 

Ale i tak przyjade. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

A gdzie jest relacja z zawodów :?: :?: się pytam :D

czy liczył ktoś ilość zniszczonych samolotów :devil: ojjjj było tego sporo :devil:

 

 

Niestety nie widziałem finału, ale mam kilka fajnych filmików, również kraksy w powietrzu. Komu to przesłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.