Skocz do zawartości

Phoenix model F4U Corsair


Johny88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdzieś kiedyś pisałem na forum, że na Boże narodzenie kupiłem sobie prezent w postaci F4U. Nic póżniej nie pokazywałem na forum i temat ucichnął. Dzisiaj jednak stwierdziłem, że już czas odkopać temat ponieważ wczoraj doszło do oblotu :D

Wszystko udało się i oblot zakończył się sukcesem. Model lata bardzo ładnie i jest stabilny w powietrzu.

Poniżej kilka fotek z budowy i po budowie a także krótki film z pierwszego lądowania modelu :D

 

 

79ng.jpg

 

 

nhst.jpg

 

 

 

nqxu.jpg

 

 

uwlr.jpg

 

ai2a.jpg

 

g2ta.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 6 miesięcy temu...

Podwozie w tym samolocie doprowadziło mnie do szału, koledzy poszukuje jakiegoś podwozia elektro, ale cieżko mi znaleźć takie do f4u czyli z obrotem o 90*.

Rozwiązanie tak jak teraz czyli z  serwem w kadłubie jest do bani - wygięte bowdeny w skrzydle non - stop się wyginają.

Proszę o pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pierwsze za delikatne, ale te drugie powinny byc ok :D

Widzisz, a ja cholera muszę robić samodzielnie, bo te gotowce do mojego nie wejdą.Za mało miejsca przed dźwigarem Ale powinienem dać radę. Trochę inspiracji na YT się znalazło ;) .

Jaki profil i grubość ma to skrzydło, że większe kółka ci nie wejdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak tam z lataniem na lisich? w miare równa nawierzchnia dla modeli? trzeba sie umawiać aby polatac? nasze lotnisko w kwidzynie jest w opłakanym stanie, kretowisko na kretowisku, dodatkowo dziki je oraja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.