Skocz do zawartości

PIKNIK MODELARSKI ŻAR 2014 - ZAPROSZENIE


PilotM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Modelarzy,

W brew wszystkim zapowiedziom Piknik Modelarski Żar 2014 odbędzie się jak co roku.
W Tym roku odbędzie się w lipcu w dniach 26-27 lipca 2014 gdzie będziemy mogli jak co roku wspólnie się spotkać oraz
wspólnie latać a tym samym zaprezentować modele i umiejętności.
Wieczorem oddać się zabawie przy ognisku i zabrać ze sobą miłe wspomnienia do następnego spotkania.
Na stronie http://www.glidezar.com/ znajdują się wszystkie informacje dotyczące zapisów lub kontakt gdy pojawią się pytania.
Hotel dla osób zamiejscowych można zamówić w szkole szybowcowej Żar informacje na stronie.
Proszę poinformujcie wszystkich znajomych modelarzy serdecznie zapraszamy.Wszelkie dodatkowe informacje będą umieszczone na stronie http://www.glidezar.com/ w pliku Piknik MODELARSKI „ŻAR” Lipiec 2014

Pozdrawiam

Zgłoszenia można przesyłać na adres: rc.sroka@gmail.com
Formularz zgłoszeniowy
kontakt: Marek Sroka
tel.: +48 533 023 992

 

 

 

Regulamin Pikniku Modelarskiego Żar 2014

Piknik Modelarski odbywać się będzie w dniach 26 lipiec do 27 lipca 2014 na Górze Żar.

 

w dniu 26 lipca 2014 w godzinach od 9.00 do 17.00

w dniu 27 lipca 2014 w godzinach od 9.00 do 14.00

 

W dniu 26 lipca 2014 o godzinie 20 wspólne spotkanie przy ognisku, pieczenie kiełbasy, dyskusje, zabawa, zdjęcia.

 

Każdy pilot w celu aktywnego uczestnictwa w pikniku musi posiadać ubezpieczenie modelarskie OC od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie będzie podstawą do uczestnictwa w Pikniku i będzie sprawdzane podczas wpisu na listę po przybyciu.

Koszt uczestnictwa w Pikniku będzie wynosił:

40 zł – Pilot

15 zł – Osoba towarzysząca

Każdy uczestnik który dokona wcześniejszego zgłoszenia swojego uczestnictwa otrzyma Dyplom pamiątkowy Pikniku Modelarskiego Żar 2014

 

Będzie również Puchar przechodni regulamin jego przyznania zostanie ogłoszony podczas Pikniku.

 

Sklepy i producenci chcący wystawić swoje produkty proszeni są o kontakt na emalia rc.sroka@gmail.com wówczas otrzymają pełną informację o warunkach uczestnictwa.

Odprawy pilotów i ustalenia dotyczące bezpieczeństwa odbędą się każdego dnia o godzinie 8.45 – obecność obowiązkowa.

 

Kierownicy lotów zostaną wybrani z pośród uczestników Pikniku i poinformowani o swoim czasie, w którym pełnią tą funkcję. Lista będzie znajdowała się u osoby prowadzącej Piknik do wglądu.

 

Każdy modelarz chcący dokonać indywidualnego pokazu proszony jest o przygotowanie krótkiej informacji pisemnej i przekazanie jej do osoby prowadzącej, która będzie odczytana podczas pokazu.

Loty będą odbywać się wspólnie dla szybowców, oraz indywidualnie lub w grupach 2 osobowych dla modeli spalinowych.

 

Wszelkie pytania dodatkowe można uzyskać pod adresem email: rc.sroka@gmail.com

Serdecznie zapraszamy

W imieniu organizatora życzę miłego spędzenia czasu.

Dojazd:

GPS:

N: 49° 46’ 31”
E: 19° 13’ 20”

ul. Górska 21
Międzybrodzie Żywieckie 34-312 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie nie ma co rozwodzić się nad terminem...jest taki a nie inny z wielu powodów.

Niestety nie da się złapać wszystkich srok za ogon..każdy wg swoich możliwości zadecyduje gdzie zagości :) .

Ważne że udało się go zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla organizatorow za podjecie wyzwania.

Prosze jednak organizatora o zaktualizowanie terminarza na stronie szkoly. Mile widziane beda tez wszelkie wiadomosci zwiazane z ta impreza. Nieobecnosc Piotra czyni to zaproszenie troche malo wiarygodnym. Bez urazy, ale to jedna z najwiekszych imprez modelarskich w kraju. Regulamin, cennik, mapy dojazdu, itp... by sie przydaly. Atrakcyjnosci w tym roku pewnie tez nie przysporzy fakt zamkniecia mostu na pol roku. Wielu uczestnikow zapewne wpadnie w pulapke objazdowego korka.

Btw, zgloszenie juz wyslane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

 

Poniżej zamieszczam regulamin i jego najważniejsze postanowienie.

Jeżeli chodzi o noclegi to proszę o kierowanie bezpośrednio pytań do Ośrodka na Górze Żar jest tam zarezerwowanych dla modelarzy ok 40 pokoi do wykorzystania.

Ja jestem tylko osoba prowadzącą Piknik wspólnie z organizatorem  jednak wszytko zależy od modelarzy czy zechcą podtrzymać tradycje i przyjadą na Piknik.

Załatwiłem już wszytko co potrzeba abyśmy mogli się spotkać jak co roku.

Zapisy trwają w regulaminie trochę nowości, zwracam się do Was  z prośba o przekazanie informacji znajomym modelarzom.

Wielki szacunek dla Pana. Piotra który rozpoczął tą piękną tradycję myślę że możemy jako modelarze ją podtrzymać i w 2014 roku spotkać się wspólnie na Pikniku. 

Pozdrawiam

Regulamin Pikniku Modelarskiego Żar 2014

 

Piknik Modelarski odbywać się będzie w dniach 26 lipiec do 27 lipca 2014 na Górze Żar.

 

w dniu 26 lipca 2014 w godzinach od 9.00 do 17.00

w dniu 27 lipca 2014 w godzinach od 9.00 do 14.00

 

W dniu 26 lipca 2014 o godzinie 20 wspólne spotkanie przy ognisku, pieczenie kiełbasy, dyskusje.

 

Każdy pilot w celu aktywnego uczestnictwa w pikniku musi posiadać ubezpieczenie modelarskie OC od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie będzie podstawą do uczestnictwa w Pikniku i będzie sprawdzane podczas wpisu na listę po przybyciu.

 

Koszt uczestnictwa w Pikniku będzie wynosił:

40 zł – Pilot

15 zł – Osoba towarzysząca

Każdy uczestnik który dokona wcześniejszego zgłoszenia swojego uczestnictwa otrzyma Dyplom pamiątkowy Pikniku Modelarskiego Żar 2014

 

Sklepy i producenci chcący wystawić swoje produkty proszeni są o kontakt na emalia rc.sroka@gmail.com wówczas otrzymają pełną informację o warunkach uczestnictwa.

 

Odprawy pilotów i ustalenia dotyczące bezpieczeństwa odbędą się każdego dnia o godzinie 8.45 – obecność obowiązkowa.

 

Kierownicy lotów zostaną wybrani z pośród uczestników Pikniku i poinformowani o swoim czasie, w którym pełnią tą funkcję. Lista będzie znajdowała się u osoby prowadzącej Piknik do wglądu.

 

Każdy modelarz chcący dokonać indywidualnego pokazu proszony jest o przygotowanie krótkiej informacji pisemnej i przekazanie jej do osoby prowadzącej, która będzie odczytana podczas pokazu.

 

Loty będą odbywać się wspólnie dla szybowców, oraz indywidualnie lub w grupach 2 osobowych dla modeli spalinowych.

 

Wszelkie pytania dodatkowe można uzyskać pod adresem email: rc.sroka@gmail.com

 

Serdecznie zapraszamy

W imieniu organizatora życzymy miłego spędzenia czasu.

Dojazd:

GPS:

N: 49° 46’ 31”
E: 19° 13’ 20”

ul. Górska 21
Międzybrodzie Żywieckie 34-312
woj. śląskie
Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie,

 

Pamiętajcie o ubezpieczeniu i o obowiązku podpisania odpowiedzialności za latanie.

Każdy Pilot musi być tego całkowicie świadomy, to jest podstawą do latania na spotkaniu na Górze Żar.

Latamy każdy na własną odpowiedzialność.

To nie jest impreza masowa która ma ubezpieczenie organizatora.

 

Przepisy są tutaj bardzo rygorystyczne bezpieczeństwo jest podstawą dla wszystkich o tym będzie wiele mówione

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

UWAGA!!!!!!!!

 

W dniu wczorajszym otrzymałem wiadomość od Górskiej Szkoły Szybowcowej o wycofaniu się z organizacji Pikniku Modelarskiego Żar 2014.

Powodem są zmiany personalne na stanowisku Prezesa od dnia 14 lipca br. jak również brak możliwości prawnych do odpowiedzialności za Piknik.

Zapstrzenie przepisów i odpowiedzialnosci co do takich imprez jest również związane z wypadkami do których dochodzi podczas pokazów modelarskich.

Długo w dniu wczorajszym trwały jeszcze rozmowy lecz nie jestem w stanie w kilka dni znaleźć organizatora tego spotkania.

 

Proszę poinformujcie wszystkich znajomych kto się wybierał.

Na decyzje nie mam wpływu jako osoba która wyraziła gotowość do pomocy w poprowadzeniu pikniku nie jestem w stanie wziąć całej odpowiedzialności na siebie a w te kilka dni nie jestem w stanie zebrać grupy modelarzy i wszystko od początku ustalać kosztowało to dużo pracy.

 

Z mojej strony przepraszam ale tego nie byłem w stanie przewidzieć.

 

W razie pytań proszę dzwonić na mój telefon 533 023 992.

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zapytam: to jakiś żart? Ani ja ani żona nie mieliśmy tak prosto załatwić sobie kilka dni urlopu ( tak, urlopu na weekend), zaliczka na rezerwację w hotelu wyrzucona w błoto a prezes GSS ot tak dwa dni przed piknikiem mówi że go nie będzie? Ile ma lat? 10? Nawet nie chce mi się tego komentować.

 

Edit: Żeby było jasne: do Marka nie mam żadnych pretensji, podjął wyzwanie ale jak to zwykle w naszym kraju bywa ktoś przekreślił Jego wysiłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.