Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No to mamy nominację do Oscara!

Wspaniały, świetnie przemyślany i zmontowany reportaż.

Brawo, brawo Twórczyni. :D

Jak bym tam był,

... :rolleyes: a po pikniku to i nawet polatać...? :D

Koniecznie trzeba polatać na pikniku, zostają wtedy też te inne wspomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomity filmik pokazujący w przekroju co działo się na pikniku.Dzięki Aniu za kawałek dobrej roboty  :) .

Dodam też że Ania została członkiem 5-osobowej komisji i uczestniczyła w wstępnych przymiarkach do wyłonienia kandydatów do przyznania pucharów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film z pikniku to też zasługa chyba Adama,no ciekawe kto był reżyserem?  ;) ale jest naprawde super.Pysio z Pawłem ślicznie pozadymiali na Cycu.pozdrowienia dla Was

 

 

O Ty niedowiarku! Weź mnie nie wnerwiaj :angry: Przecież pisałam, że odpłynęłam po raz drugi robiąc filma ^_^ Ciężko zrozumieć, że babę może rajcować zmontowanie modelarskiego filma? :angry: Oczywiście, że to też zasługa Adama, zawsze razem staramy się sfilmować ile się da ;) ino większość filmów montuje ja, bo Adam jakoś nie umie znaleźć czasu na to, hmmm... ;) W tym przypadku to po oficjalnym zakończeniu pikniku Adam filmował holowania i akrobacje Pawła - Kobuzem :) Jakby się częściej bywało na cycu i piknikach, to by się wiedziało jak to wygląda :P

 

A poniżej widać, jak ciężko z Wojtkiem harujemy na dobre słowo..., ocenę :P Ja już powoli odpuszczam, kamera waży  :D Jak oczopląs atakuje, to znak, że trza przerwę zrobić :blink: ale reszta daje radę! Lot będzie w całości i koniec...! :) Tak więc, nie wnerwiać... doceniać... :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=GAKfrKUulX4

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty niedowiarku! Weź mnie nie wnerwiaj :angry: Przecież pisałam, że odpłynęłam po raz drugi robiąc filma ^_^ Ciężko zrozumieć, że babę może rajcować zmontowanie modelarskiego filma? 

 

Szczerze powiedziawszy widać Cię z kamerką było na każdym kroku... I naprawdę tryskałaś entuzjazmem do tego co robiłaś tu: filmowałaś ...

Pełen szacun!

A efekty widać! Fajnie ,że jest ktoś taki ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty niedowiarku! Weź mnie nie wnerwiaj :angry:

A poniżej widać, jak ciężko z Wojtkiem harujemy na dobre słowo..., ocenę

 

post-8532-0-19838100-1468584428_thumb.jpg :D :D :D

 

 

  :P Ja już powoli odpuszczam, kamera waży  :Dkoniec...! :) Tak więc, nie wnerwiać... doceniać... :P

 

A na poważnie to docenią tylko ci, którzy też czasem pofilmowali.

Nie tylko kamera waży, najwięcej "waży" czas spędzony potem na montażu, przesyłaniu filmu i.t.p.

Tak że doceniać i chwalić panowie.

 

No i jeszcze po cichu podpowiem ... niech ktoś też pofilmuje Anię gdy lata. To też Jej się należy.

 

Może się gdzieś na jakimś upalnym pikniku spotkamy to razem uzupełnimy odparowane witaminy schłodzonym piwem. :D:rolleyes:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifCziz..JPG :D :D :D

 

A na poważnie to docenią tylko ci, którzy też czasem pofilmowali.

Nie tylko kamera waży, najwięcej "waży" czas spędzony potem na montażu, przesyłaniu filmu i.t.p.

Tak że doceniać i chwalić panowie.

 

No i jeszcze po cichu podpowiem ... niech ktoś też pofilmuje Anię gdy lata. To też Jej się należy.

 

 

Jestem bardzo "ZA" - to Jej się należy. Ale tak troszkę ukradkiem może, żeby tremy nie budzić ;) . 

Czekam na filmik z latania Ani, choćby taki króciutki trenerkiem... Dawno już tu powinno być kilka takich  :).

Film z Pikniku ... rarytasik  :blink: . Odłącza od bieżącej rzeczywistości :o  :)  :blink:  :wacko:  :) . Nie raz do niego wrócę... :rolleyes:  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sposób w jaki możecie docenić i uszanować naszą pracę, związaną z filmowaniem i fotografowaniem, jest "lajkowanie" filmów i zdjęć w serwisach internetowych.

Po założeniu konta Google

post-3193-0-05307900-1468658562.png

logujecie się na YouTube

post-3193-0-30757900-1468658562_thumb.png

oglądacie film, jeśli się podoba, to klikacie na łapkę w górę, możecie subskrybować kanałzostawić komentarz do filmu.

post-3193-0-08587300-1468659894_thumb.png

Dla większości z was to oczywistość, ale niewielu to robi.

Czy to z lenistwa, obawy przed wszechwiedzącym Google, czy z innych psychologicznych powodów, macie naszą pracę w nosie.

Filmujesz koledze jego lot, publikujesz film na YouTube, po tygodniu kilkadziesiąt obejrzeń, zero polubień, a kolega na lotnisku zadowolony komentarzami, że wszyscy widzieli pilotowany przez niego model.

Pozostawiam Wam wszystkim ten temat do przemyślenia. 

Był projekt nakręcenia reportażu na temat modelarzy w naszego (waszego) lotniska, ale twórca po zapoznaniu się z oglądalnością, zrezygnował. 

Na szczęście robimy to amatorsko, dla własnej satysfakcji.

To nasza pasja i hobby, dlatego macie się czym karmić.

Pozdrawiam (wszystkich subskrybentów) Wojtek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sposób w jaki możecie docenić i uszanować naszą pracę, związaną z filmowaniem i fotografowaniem, jest "lajkowanie" filmów i zdjęć w serwisach internetowych.

Po założeniu konta Google

attachicon.gifthumbytgglsignin.png

logujecie się na YouTube

attachicon.gifthumbytlogin.png

oglądacie film, jeśli się podoba, to klikacie na łapkę w górę, możecie subskrybować kanałzostawić komentarz do filmu.

attachicon.gifytlike1sub.png

Dla większości z was to oczywistość, ale niewielu to robi.

Czy to z lenistwa, obawy przed wszechwiedzącym Google, czy z innych psychologicznych powodów, macie naszą pracę w nosie.

Filmujesz koledze jego lot, publikujesz film na YouTube, po tygodniu kilkadziesiąt obejrzeń, zero polubień, a kolega na lotnisku zadowolony komentarzami, że wszyscy widzieli pilotowany przez niego model.

Pozostawiam Wam wszystkim ten temat do przemyślenia. 

Był projekt nakręcenia reportażu na temat modelarzy w naszego (waszego) lotniska, ale twórca po zapoznaniu się z oglądalnością, zrezygnował. 

Na szczęście robimy to amatorsko, dla własnej satysfakcji.

To nasza pasja i hobby, dlatego macie się czym karmić.

Pozdrawiam (wszystkich subskrybentów) Wojtek.

No i bardzo dobrze, że to zamieściłeś. Wzdragałem się przed logowaniem na YT z powodu zdarzających się tam średnio fajnych komentarzy - tego chyba nikt nie dogląda, skoro przechodzą teksty, które nie powinny się tam zadomawiać.

Daruj, że to napisałem otwarcie, ale to nie są tylko moje , jednostkowe odczucia. Jest na to sposób jakiś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.