Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A ja byłem na lotach , pogoda super tylko zimno akumulatory straciły wydajność. Pare modeli polatało :D

 

 Potem ulotniono Quadrokopter dobrze , że Adam znalazł na tyle cierpliwosci , bo żeby to latało potrzeba  było 2 tygodnie .

Ludzie powinni pytać co kupic , żeby było Ok .3 regulatory do programowania , sterownik do wymiany 1 regulator poszedł na serwis .

Teraz tylko ustawić pidy i model lata jak trzeba .

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dyskwalifikacja za długość nart pewna przyjedzie latem Dawid to ci swoje pożyczy ,no i telemark musisz poćwiczyć.

Poprawimy i polata jeszcze tej zimy.

Ale lotnisko zimą piękne nawet drzew nie widać.

A narty do lądowania pod katem 30-40 stopni , jak w moim Wicherku

post-7945-0-37682300-1484420064_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witajcie wiem że to nie wasze lotnisko ale główny aktor to wasz kolega Pysiu z holownikiem który wyciągnął moją Salamandre na 500m do oblotu :). Pogoda idealna 0 wiatru 11*C. Wykonaliśmy 10 porządnych holi. Pysiu jeszcze raz serdeczne DZIĘKUJE !!!!

c2cfb9a1c9fee.jpg

 

431511d64b333.jpg0f93e0042c666.jpg0b8909f500ae0.jpgf7daa1f8bd7ce.jpg0609a09388e1e.jpg

 

 

Film z oblotu:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich do obejrzenia mojego nowego filmu pod tytułem "Sześć".

Pozdrawiam Wojtek :)

 

 Wojtek, fajne wspominki :)  Coraz lepiej Ci wychodzi montowanie filmików z muzyczką  :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.