Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek. Powiem tak. Nigdy w zasadzie nie obejrzałem filmu do końca. A tym bardziej 12 min. Ale Twój jest rewelacyjny oglądało się bardzo przyjemnie i nie nudzi. Co chyba najważniejsze. Naprawdę świetna robota. Oby tak dalej.

Pozdrawiam. Tadek.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EndriuRC & Pysio -> gratulacje z udanych oblotów, oby samolocik się sprawował jak najdłużej i dawał dużo frajdy z latania.

 

Wojtek - super filmik, patrząc na soczystą zieleń robi się tęskno za wiosną. Nawet się załapałem z koślawym wyrzutem easystara.

 

TeBe - już nie długo tak chyba będzie. Byłem dzisiaj w Markach. Po skończonej robocie chwile po 12, termometr w aucie pokazywał dobre 9,5 stopnia :-) Jak tak dalej pójdzie to ten śnieg zaraz zniknie :-) Co to za fajny modelik na zdjęciu się prezentuje?

 

Pozdrawiam, Łukasz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wojtek, fajne wspominki :)  Coraz lepiej Ci wychodzi montowanie filmików z muzyczką  :P

Dzięki   :P

Bardzo trudno znaleźć i dopasować muzykę do filmu. Nikt nie doradzi, ale każdy skrytykuje.
Powinna pasować, do stylu oraz klimatu filmu, a nawet go tworzyć. Mój ulubiony to: CyC - 9 Października 2016r

 

Wojtek. Powiem tak. Nigdy w zasadzie nie obejrzałem filmu do końca. A tym bardziej 12 min. Ale Twój jest rewelacyjny oglądało się bardzo przyjemnie i nie nudzi. Co chyba najważniejsze. Naprawdę świetna robota. Oby tak dalej.

Pozdrawiam. Tadek.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jak się podobało to zapraszam do polubienia na YT  ;)

Średni czas oglądania filmów to 2 do 3 minut. Całe filmy oglądają Ci, których film dotyczy lub pochłania ich treść, tematyka filmu.

Sześciosekundowe ujęcia to nie przypadek. Pomysł na film powstał przy montażu Migawki z lotniskowych spotkań i wyjazdów w roku 2016

Wszystkie ujęcia w chronologicznej kolejności, sfilmowane z moich kwadro i heksakopterów od 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeBe - już nie długo tak chyba będzie. Byłem dzisiaj w Markach. Po skończonej robocie chwile po 12, termometr w aucie pokazywał dobre 9,5 stopnia :-) Jak tak dalej pójdzie to ten śnieg zaraz zniknie :-) Co to za fajny modelik na zdjęciu się prezentuje?

 

Pozdrawiam, Łukasz.

 

Tak, to chyba końcówka śniegu. A model to DIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo trudno znaleźć i dopasować muzykę do filmu. Nikt nie doradzi, ale każdy skrytykuje.
 

 

Nie, nie każdy. Może tak egoistycznie trochę - wolałbym nieco inną, ale to Twoje dzieło i staram się odebrać je takie, jakim jest  ;).

 

Co do doradzania - nie myślałeś o wyszarpaniu wymownych urywków ze "starych dobrych" kawałków rocka i bluesa ? Mnóstwo roboty byłoby, najwięcej chyba przemyśleń, tak na dwa-trzy miesiące gdzieś... W połączeniu ze zwolnieniem niektórych znaczących ujęć filmu (jeżeli masz taką techniczną możliwość), tych najwyrażniej oddających to, co chcesz przekazać, można by uzyskać akcentowanie wątku wiodącego.

 

A kilkanaście-kilkadziesiąt wybranych klatek do przodu/do tyłu/do przodu/do tyłu z jakiegoś kiksa albo czyichś gestów czy ruchów (z modelem) może czasem nieżle humor poprawić, ale to raczej na osobny filmik. Chyba byłoby z czego wybrać... Może dołóż jakąś muzyczkę "tańczącym kamerzystkom" któregoś razu  :) (bez urazy dla najmocniej zainteresowanych zaniechaniem tych niecnych zamiarów  :)). 

 

Obejrzałem cały na YT z czynnościami standardowymi  ;). Kilka ujęć wielokrotnie, miło godzinka upłynęła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franku nie do końca umarło :-) Ostatnio w niedzielę z Wojtkiem polataliśmy - takie przypadkowe spotkanie.

Może wrzuci jakiś mały filmik z Phantoma którego katował.

No a co niby zrobiłem. Na końcu filmu ujęcia z niedzieli. Latanie w smogu to katowanie, zgadzam się ;)

Wojtek filmik faktycznie super.czemu tytuł 6? :) szkoda że Cie niebyło jak widowiskowo złapałem kreta e-hawkiem :angry:.Endriu Pysiowi daj mocny silnik,drzwi od stodoły i wszystko wycholuje :) i spokojnie wyląduje

Sześć sekund na jedno ujęcie, sześć śmigieł heksakoptera. Jest w opisie pod filmem na YT.

Łopatologicznie: 6 sekundowe urywki z kamery 6-cio śmigłowego drona  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapowiada się pogoda wiosenna w sobote 4 .03.2017 zapraszamy chętnych na przygotowanie lotniska do sezonu (oczywiście jak nie bedzie padać)

Piotrek odłoży start "TOXICA " na niedziele :D

W sobotę ?

W sobotę to wam Dawid będzie skakał i musicie kibicować. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.