Skocz do zawartości

AeroFLy kontra Vista


RV4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,czy jest możliwość by AeroFly odpalił na W.Vista?.Jest to starszy symulator, na XP chodzi bez problemu a na Vista wogóle mi nie wykrywa nadajnika,dodam że do treningu używam nadajnika Esky.Przed sezonem wypadało by sobie przypomnieć i nie wiem czy robić format dysku.Jeżeli jest jakiś sposób prosił bym o pomoc.

Za wszelkie informacje wielkie dzięki.

 

Paweł.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Koledzy,czy jest możliwość by AeroFly odpalił na W.Vista?.Jest to starszy symulator, na XP chodzi bez problemu a na Vista wogóle mi nie wykrywa nadajnika,dodam że do treningu używam nadajnika Esky.Przed sezonem wypadało by sobie przypomnieć i nie wiem czy robić format dysku.Jeżeli jest jakiś sposób prosił bym o pomoc. Za wszelkie informacje wielkie dzięki. Paweł.K

Witam

Zainstaluj symulator nie typowo na dysku C ale np. na dysku D ( zrób sobie na nim folder np.Symulator i tam zainstaluj symulator).

    Powodzenia

 

Aerofly-und-Vista.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.