Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ceny - przed zakupem przejrzałem dużo ofert, łącznie z próbami negocjacji ceny w naszych rodzimych sklepach. Niestety bez pozytywnych rezultatów. Ceny są porównywalne, ale czas dostawy (trwało to trzy dni od momentu wpłaty na konto)  i warunki serwisowe (które teraz testuję) u finalnego dostawcy są bardzo dobre. Fakt - cena MC-32 jest powalająca (choć proszę porównać cenę np. produktu Futaby 2,4Ghz tej samej klasy). Gdyby nie ta wpadka z awarią nadajnika, z jego możliwości byłem jak na razie zadowolony. Mając doświadczenia z programowaniem np. MC-22, "osiodłanie" MC-32 nie było trudne. Graupner zastosował tą samą koncepcję oprogramowania co w poprzednich modelach, wprowadzając jednak znaczne rozszerzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra informacja zamykająca ten wątek :D: dzisiaj (poniedziałek) kurier dostarczył na adres domowy zupełnie nowy zestaw Graupner MC-32 HooT,  jako rezultat złożonej reklamacji u dostawcy. Cała operacja wymiany trwała 6 dni ( w tym sobota i niedziela). Ocena dla dostawcy z wywiązania się z warunków określonych w umowie gwarancyjnej: 5+ (bez zbędnych dyskusji i sporów z klientem i zero kosztów po stronie użytkownika). Jednym słowem: szybko, sprawnie i skutecznie. Widać, że dla Nich klient jest najważniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zobaczę "w praniu" co będzie się działo dalej. Może faktycznie to była jednorazowa wpadka GR, choć bulwersująca. Chodzi o relację: cena - jakość. Zawsze uważałem, że za wyższą jakość jestem w stanie zapłacić wyższą cenę i mieć pewność (niezawodność w granicach rozsądku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.