Skocz do zawartości

Szukam modelarza z Kielc - proszę o pomoc :)


pasior199292
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mieszkam sobie w Kielcach i poszukuję kogoś z tego miasta, kto mógłby mi pomóc.
Mam problem z moją nowo nabytą aparaturą Hitec Eclipse 7 40mhz. W moim modelu (motoszybowiec) tracę zasięg na dystansie 100-150m. Po rozmowie z poprzednim właścicielem doszliśmy do wniosku, że to może być problem z moją elektroniką w modelu bo ponoć aparatura jest w 100% sprawna (w jakiś sposób coś może zakłócać prawidłowe działanie odbiornika). Testowałem zasięg na obu odbiornikach jakie mam do tej aparatury i na obydwóch to samo :(.
    W związku z powyższym potrzebuję Waszej pomocy drodzy modelarze z Kielc ;). Czy mógłby któryś z Panów sprawdzić zasięg mojego zestawu ze swoim modelem? Oczywiście byłby to test naziemny (broń Boże w powietrzu :D). Samochodu w Kielcach nie mam niestety ale mogę dojechać prawie wszędzie jakimś MKS :). Chciałbym tylko wykluczyć moją elektronikę z listy potencjalnych winowajców a mam niestety tylko jeden model, 2 pakiety zasilające i aparaturę więc sam zwojować nic nie mogę :(. Fajnie by było, gdyby ten ktoś miał też może jakieś kwarce? Może to wina tych moich? Piernik wie ;).

Uprzejmie proszę o odzew/pomoc :). Przyjadę z czteropakiem i życzeniami świątecznymi  ;d. Pozdrawiam, Patryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.