Skocz do zawartości

Poszukujem chętnych do bitwy ESA na pikniku.


tomaszg6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Jesteśmy modelarzami z Kargowej gdzie powstała sekcja modelarska przy gminnym centrum kultury w Kargowej 10 maja br. organizujemy piknik modelarski i w związku z tym poszukujemy chęntnych modelarzy do pokazu ESA na 1 pikniku modelarskim w Kargowej .Gwarantujemy mile spędzony czas ,poczęstunek ,nowe ciekawe znajomości modelarskie.Jeśli byłby ktoś chętny zapraszam do kątaktu mailowego pod adresem: t_gorski@wp.pl lub tel.503 035 814. Pod spodem plakat imprezy.Wszystkich serdecznie zapraszamy !!!

 

post-14570-139808300951_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mamy wielką nadzieje że jednak kilku zdecyduje się na przyjazd żeby rozpropagowac modelarstwo w tej części kraju :-)

 

Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka

 

raczej nikt kto walczy w ESA i jeździ na zawody nie przyjedzie 10tego do Was, gdyby to było w innym terminie to na 100% jakąś ekipę by się zmontowało, a tak 10go są zawody liczące się do Pucharu Polski w Bąkowie i one mają priorytet .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wielką nadzieje że jednak kilku zdecyduje się na przyjazd żeby rozpropagowac modelarstwo w tej części kraju :-)

 

Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka

 

 

Tomek, Dajcie równiez ogłoszenie na stronie www.aircombat.pl  i wyznaczcie termin zgłoszeń abyście wiedzieli na czym stoicie przed piknikiem wtedy zamiast zawodów zawsze moża w mniejszym składzie spróbować zorganizować pokazy pilotażu ESY choćby ze świecami dymnymi i strącaniem słupków, zrobić jakieś stojaki informacyjne na temat samolotów bojowych którymi walczyli Polacy w czasie WWII, wydrukować na kartonie modeliki do sklejania lub składania i rozdawać je dzieciom, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.