Skocz do zawartości

Latanie na Chudoby


Xeo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 miesiące temu...

Szanowni Koledzy!

 

Kieruję do Was prośbę - nie latamy bezpośrednio nad drogą obok lotniska, ostatnio bardzo tam dużo rowerzystów oraz innych postronnych osób nie wspominając o samochodach a jak widzę sporo osób nie ma wyobraźni i lata nad nią kilka metrów ze sporą prędkością.

 

Do zobaczenia na wspólnym lataniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - serio - ma ktoś kosiarkę i mógłby przyjechać z nią na lotnisko? Mlecze wysokości 30 cm ładnie wyglądają na łące, ale na lotnisko modelarskie to trochę słabe jest. Mogę przejść się z kosiarką, ale własnej nie posiadam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - serio - ma ktoś kosiarkę i mógłby przyjechać z nią na lotnisko? Mlecze wysokości 30 cm ładnie wyglądają na łące, ale na lotnisko modelarskie to trochę słabe jest. Mogę przejść się z kosiarką, ale własnej nie posiadam :(

Adam ma kosiarkę  !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział w promieniu 55km od Warszawy jest całkowity zakaz lotów w związku z konferencją NATO do 1 października.

 

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,nato-obraduje-zakaz-lotow-nad-warszawa,274864.html

 

http://www.geekweek.pl/news/2018-09-27/nad-warszawa-pojawil-sie-superdron-nato-ktory-zniszczy-wszystkie-male-drony/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja słyszałem, żeby nie latać bardzo wcześnie rano i późnym wieczorkiem (chodzi o spaliny). Stosunkowo blisko Chudoby są osiedla i pewnie chodzi o to, żeby zbytnio się nie skarżyli mieszkańcy, bo to chyba jedno z ostatnich miejsc w Warszawie do latania. Sam wielokrotnie widziałem jak ktoś latał spalina na Chudoby i nic się nie działo.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.