Skocz do zawartości

Mz-24 dodatki


SP7WNA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

no to możesz spokojnie zastosować te dwa moduły lub oryginalne moduły graupnera. Wszystko działa bez problemu. Jedyne ograniczenie to jeden moduł danego typu w układzie. Typy modułów to:

GEM - prąd, napięcie, napięcie na celach, temperatura, rpm, fuel

GAM- prąd, napięcie, napięcie na celach, temperatura, rpm, fuel, vario

VARIO - samo vario

GPS - GPS+vario

ESC - ESC ;)

 

moduły SM możesz konfigurować do pracy jako GEM, GAM lub ESC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaczynam zakup modułu głównego SM potem reszta tylko tu jest problem które moduły konkretnie biorąc pod uwagę że zależy mi na
a) prąd, i pozostały do końca
b)napiecie
c)vario
d)GPS
e)temperatura
f)RPM silnika
g)prędkość

chodzi o dokładną konfigurację dokładnych typów modułów biorąc pod uwagę maksymalne obciążenie pakietu 50-60A

Widziałem że większość modułów ma podobne wyposażenie wieloczujnikowe ale jeden czy dwa czujniki by jeszcze brakowało

więc jakoś to trzeba połączyć i odpowiednio dobrać 
I jeszcze pytanie czy wszystkie parametry są wyświetlane w czasie rzeczywistym w MZ-24 na jego wyświetlaczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moduły juz sobie dobieraj na stronie

ja to mam wszystko w dwóch modułach Unisense-E + moduł GPS graupnera. No może bez pomiaru temperatury (bo nie potrzebuje)

Wszytko jest widoczne tylko trzeba przełączać ekrany. Lepszym rozwiązaniem są słuchawki, bo nie trzeba odrywać oczu od modelu, a wszystko wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację przepraszam że tak dopytuję ale nie chcę popełnić jakiejś pomyłki, wchodząc do sklepu sprzedawca widzący osobę co nie ma pojęcia wciska to z czym ma problem zbytu może nie zawsze albo ja mam takiego pecha. Nigdy nie miałem problemów w niemieckich sklepach

Zamawiam moduły dziękuję za informację jak dojdzie paczka zrobię fotki i umieszczę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem na chwilę obecną taką konfigurację 

 

http://www.sm-modellbau.de/shop/product_info.php?products_id=47&cPath=11

 

http://www.sm-modellbau.de/shop/product_info.php?products_id=127&cPath=11

 

Czekam za przyjazdem kolegi który przywiezie tą elektronikę za dwa tygodnie, czas nie gra roli w tym momencie bo szykuję się na urlop.

Przydał by się jeszcze jeden mniejszy moduł o którym Jurku wspomniałeś ale następnym razem do następnego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przyszły elementy telemetri wszystko ppdlaczone. Mam tylko pytanie czy na wskaźnikach graficznych napięcia pakietu oraz prądu jest zła skala wskaźnik przykładowo ma zakres 300A czy można przestawić rozdzielczość przykładowo do 50A. Wszystkie wartości poniżej graficznych cyfrowe są dokładnie przedstawione czyli napięcie prąd i prąd wytracony z pakietu super dokładnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.