Skocz do zawartości

MIRACLE 3D EPP


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!!

 

Dzisiaj udało mi się zakupić po promocyjnej cenie Miracle:) Jest to model w całości wykonany z EPP przeznaczony do nauki i treningu akrobacji :) Model kupilem tak jak nowy czyli do złożenia :) Po kilku godzinach pracy jest taki efekt jak na zdjęciahc.

 

Rozpiętość - 900mm

Długość - 920mm

Waga - ok. 560g

RC:

Serwa Hs-55 3szt.

Akku - KoKam 2000mAh 3s1P

Regulator - TP 30A

Odbiornik - Rex7

Silnik - Steamer okolo 600g ciagu 14A smiglo 8x4

 

miracle003en4.jpg

 

miracle004cr3.jpg

 

miracle005ir5.jpg

 

Wystarczy wstawic silnik, akku i można latać :) Planowany oblot na jutro ( jeśli będzie pogoda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy modelik.

Jaka jest waga calego zestawu - ja tez zastanawialem sie nad czyms z epp a dokladniej nad Super Zoomem ale stwierdzilem ze latajace szmaty to nie jest dobra rzecz do nauki latania a doskonala zabawka juz po opanowaniu podstaw akrobacji.

Zrob jakies fotki z oblotu i napisz jak to lata - a noz kiedys ktos sie na taki zestaw skusi.

Nie rozumiem tylko po co te balsowe zawiasy lotek - po to jes epp zeby sie wyginalo a tak przy najblizszym kontakcie z Matka Ziemia bedziesz mial je polamane...

Udanego oblotu zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!

 

Tak więc:

1- To czy wykłon silnika jest dobry to się zobaczy w locie :)

2- alchemique - napisałeś : Nie rozumiem tylko po co te balsowe zawiasy lotek .. a widzisz gdzieś tam balse ?? :)

3- elektron - chyba 18 zwojów 0,6 trójkąt 36mm średnica stojana 16 magnesów 5x5x2 acg stojan 12 zebów to chyba wszystko :)

4- alchemique popychacze do lotek są dobrze zamontowane :0 nz "Z" przy orczyku serwa, na dzwigienkach od lotek mam zamontowaną regulacje :)

 

Dzisiaj nie uda mi się oblatać tego modelu ... wiejej jak nie wiem co może jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :) Model poleciał muszę przyznać ,że jestem bardzo zadowolony z tego modelu :D Pomimo sporego wiatru model lata bezproblemowo 3/5 gazu pionowo do gory :) bardzo sporadycznie latalem na plnym gazie wlasciwie to tylko do startow i do jakiejs mocniejszej warjacji :) Ogolnie dzisiaj wykonalem 3 loty z czego dwa za domem i jeden w Kaliszu z Darkiem i Tomkiem :) mam kilka filmow ale nie wiem jak je zamiesic :roll:

miracle013up9.jpg

 

miracle017cq8.jpg

 

miracle018wl7.jpg

 

miracle020qk1.jpg

 

miracle021sg5.jpg

 

Wiecej fotek nie mam ale jesli tylko dowiem sie jak zamiescic to je dam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.