Skocz do zawartości

MIRACLE 3D EPP


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Cześć Hubert!! Zgadza się wiało wiało :D Początkowo długo zastanawiałem się czy polecieć... dlatego pierwszy lot byl z reki jak się okazało ,że wszystko jest ok. tzn. model sobie radzi to poszedlem pobawić się na "pasie startowym" wylatanie pierwszego pakietu polegało na strtach i lądowaniach :0 miła zabawa :D A co do samego lotniska to ja za plecami mam osiedle i troche lini energetycznych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gniewaj się Piotrek, ale wsadzę jakieś zdjęcia z 2005r z podobnego "lotniska" u mnie w Krępcu (to środkowe z Zero już było publikowane):

drogaI.JPG

drogaII.JPG

drogaIII.JPG

drogaIV.JPG

drogaV.JPG

 

PS Pewnie zostanę wywalony za wcinanie się w czyjeś tematy :oops:

Ale wcześniej proszę o jakieś ostrzeżenie, jak za dużo "wklejam", to mogę się uspokoić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej drodze nigdy mi policja nie dokuczała, czasami mieszkańcy wsi (zwłaszcza na rowerach) :?

Nie zamieszczę filmu (mam nagrane potyczki słowne), bo nie ma się czym chwalić.

 

Natomiast na granicy lotniska w Świdniku już wielokrotnie sprawdzały nas patrole Policji (podobno wezwane przez ochronę lotniska).

Zawsze jakoś się udawało, ale nie wejdę więcej nawet na skraj lotniska bez obstawy kogoś z modelarni.

Czyli w praktyce Bartka, on zna sporo nazwisk (modelarnia-aeroklub-władze miasta) i to chyba robi wrażenie na tych patrolach - na razie obeszło się bez mandatu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to nie ma jeszcze jednoznacznych zasad dotyczacych aeroklubu rc a co za tym idzie Huber wchodzi na teren lotniska nie jako modelarz klubu powiazanego z lotniskiem lecz jako przypadkowy czlowiek co moze nie podobac sie ochronie lotniska ktora powiadamia policje.

ufff, dlugie to zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.