Skocz do zawartości

Problem z bindowaniem CORONA 2,4GHz w mojej SANWIE


Rotation
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chłopaki. Kłaniam się wam po dłuuugiej mojej nieobecności . Mam pewien problem. Mam w domu aparaturę SANWA RD 6000 z modułem CORONA 2,4GHz zakupiony kiedys tam na hobby king. Aparatura działała na 35MHz i na 2,4GHz. Sporadycznie używałem ja do pływania na 35MHz i kilka razy do trenerka RC wykorzystując moduł i odbiornik RC. Aparatura leżała mi ok. 2 lata w pudełku. Przypomniało mi się o niej i odpaliłem ja po czasie 35Mhz działa bez problemu gorzej z 2,4GHz. Po załączeniu aparatury powinna mi się połaczyc z odbiornikiem ale cisza. No to pewnie kwestia bindowania na nowo i tu problem zapomniałem jak się to robiło ;(
Wiem ze trzeba się trochę nagimnastykować znalazłem filmik :
http://www.youtube.com/watch?v=R6hObkAlo6M
Wszystko ok. tylko u mnie po włączeniu aparatury świeci się ciągle czerwona dioda. Przytrzymując przycisk BIND na aparaturze i włączając aparaturę według filmiku powinna mrugać diod raz czerwona raz zielona u mnie ciągle czerwona icon_sad.gif
Żeby było mało gościu podpina do odbiornika CORONA zasilanie trzymając przycisk BIND na odbiorniku i mruga mu dwa razy czerwona dioda u mnie cisza… dioda ani mrugnie ;/
Może cos źle robie albo inaczej się ja binduje. Kiedyś to działało a chyba od leżenia się nie mogło uszkodzić.. Pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.