Skocz do zawartości

problem z aparatura turnigy 9x


miro-er1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam , panowie mam apke turnigy 9x dzis wracam do domu po 5 tyg wlaczylem ja chcialem polatac a tu zonk, po dodlaczeniu i wlaczeniu jej silnik nie kreci sie albo kreci skokami dziwnymi serwa szaleja tzn ruszaja sie bez ustannnie wszsytkie niewiem co jest grane czy mozna jakis reset zrobic mial ktos takie problemy , wyjalem z niej koszyk z bateriami moze sie zresetuje sama , probowalem na roznych silnikach i roznych regulatorach caly czas to samo nawet pakiety zmienialem i baterie w zaparatuze bo pokazywalo zasilanie 9,6v i nic nie pomoglo moze ktos cos pomoze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

dziekuje juz zlokalizowalem problem , uszkodzony regulator , nowy kupiony w abc rc zreszta o nazwie abc , wszsytko dzila serwa chodza dzwieki silnik wydaje ale nie chodzi wcale , sprawdzalem z innymi silnikami i tez nie chodza na tym reglu takze jutro wysyla reklamacje do abc rc mam nadz ze mi uwzglednia , po 2 razy przelutowywalem wtyk pradowy i konektory do silnika i to samo nie chodzi silnik wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.