Skocz do zawartości

FW-190 depron relacja z budowy


Kaspian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgrabne wykonanie ,ale:

Zbiornika nic ci nie utnie jeśli rozsądnie go zamocujesz  . W tym celu proponował bym ci otwarcie centropłata (na szerokość kadłuba)  i wypełnienie go EPP  lub   jakimś twardym styrodurem .

Sam zbiornik również polecam z EPP -tak obaj mamy z Robertem w naszych "combatach XL" , zbiornik połączony ze skrzydłem wbitymi prętami węglowymi-dla tego proponuje wypełnienie czymś w środku skrzydła -takie "podstawki" jakie zrobiłeś dla podwozia nie zdadzą egzaminu i myślę że ledwo się trzymają podczas jazdy na płaskim a co dopiero lądowanie.... :) już lepiej lądować na brzuchu w trawie

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/41646-fw-190-12m-xl/page-3

 

OO   Robert mnie uprzedził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przez zabawę z ESA, planowanie, lekarzy, i awarie sprzętu budowa poszła trochę w odstawkę, ale FW znów wraca na blat.

Przedłużony nosek, przycięta nowa owiewka. Następne kroki to wzmocnienie stateczników, zbudowanie 'lądownika' - zbiornika paliwa, przeplanowanie 'kabinki'. I jak nic się nie urodzi to pewnie malowanie. ; )

post-15194-0-57835000-1409668656_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.