Skocz do zawartości

dukeroger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

no i jeszcze dylemat jak okleic; mialo byc na czarno i czerwono (z fajnym efektem polprzezroczystej czerwonej folii) ale znalazlem fajny inny motyw (w wariancie granatowym i czerwonym). Co wybrac....

 

5_zps2b5e9c87.jpg

PA-Extra-260-9_lg_zpscaaeca7c.gif

 

 

 

Ja bym stawiał na ten wzór z pierwszych dwóch zdjęć. Wygląda super, te dwa pozostałe też są ciekawe ale jakby im czegoś brakowało...

 

Tak jak Daniel pisze wzór z pierwszych dwóch zdjęć najładniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklejanie typu 1 jest bardzo fajne ale bardzo trudne do zrobienia. Mówie tutaj o tym że masz tylko 5 żeber a więc będziesz musiał spore zakładki folii tych 3 kolorów zrobic aby ładnie naciągnąć folię. Większa ilość folii to większa waga ja przekonałem się na moim Edgu 540 który miał malowanie jak poniżej. Dziś raczej walczył bym o gramy oklejając go jeszcze raz i wybrał inne malowanie

 

15461627256_6f1ef6b966_c.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi właściwie o to że coś jest trudne do zrobienia bo wszystko da się zrobić tylko kosztem czegoś. 

Zdjęcie które wkleiłem to zdjęcie tylko modelu na którym się wzorowałem. W tej chwili nie mam przy sobie zdjęcia swojego modelu.

Wyszedł bardzo zbliżony z czego już podarowałem sobie trochę naklejek ze względu na wagę. Napisy były robione folią reklamową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przyszly folie:

 

6EA81C1A-337A-4524-A0E1-577CEC7A720D_zps

 

polecam http://www.radicalrc.com/

paczka szla 8 dni i nie doliczono zadnych cel ani podatkow :)

jakby ktos byl zainteresowany mam na zbyciu kolory bialy, czarny, czerwony, czerwony transparentny oraz srebrny, folia oczywiscie solite z waga ponizej 20g/m2

zaczynamy prace nad oklejaniem! nie bedzie PA - nie zrobil bym tego Slawkowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie rzecz biorąc sama idea oklejania Solarfilmem Solite czy Lite jest bardzo podobna. Różnice są powiedzmy trzy: inna temperatura przyklejania i napręzania , odrobinę słabszy klej, podatność na samosklejanie jeżeli zetkną się powierzchnie z klejem. Łatwo się elektryzuje przez co jest upierdliwa. Wbrew pozorom jest mocna. Wadą jest mała ilość kolorów, zaletą która bije inne folie na głowę jest jej lekkość- 3 x lżejsza od oracoveru. Do modeli elektrycznych po prostu fantastyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.