Skocz do zawartości

Sloping Denmark 2014 F3F Eurotour


TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

One jeszcze młode i głupie ;)

A z ciekawostek, to dzis wlocie całkowicie rozpięło mi sie jedno skrzydło (wtyczka rozlaczona i skrzydło wysunęło sie z kołków.. Bardzo zabawnie sie leciało i lądowało. Na szczęście bez strat

A tam    mogłes nie ladować  -   jak sie skrzydło rozpieło  -   :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak te krowy tam tak stały to musieliście okropnie wolno latać ;) . Jak lata się na poziomie wyścigowym po krowach zostają tylko placki i przez miesiąc spada mleczność rogacizny a w tesco jest promocja na wołowinę z Danii :).  To tak na wesoło a tak serio to czasem i tak bywa że człowiek robi 2 tysiące kilometrów i nie dość że polata 4 loty po 3 minuty to jeszcze pobije swój życiowy rekord powolnego błąkania się po niebie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, a co Ty tu i w innych miejscach siejesz taki defetystyczny obraz tego wyjazdu??? Poza tym widzę że masz problemy z obiektywnym przeanalizowaniem wyników B) No i Ty też jeszcze nie latasz na poziomie wyścigowym, wiec krowy też by stały  jak byś latał :)

Wyjazd był genialny. Przez 1.5 dnia mieliśmy do własnej dyspozycji 200m zbocze, mimo że w okolicy latało łącznie ponad 30 pilotów. Lataliśmy od 9 do 18 non stop z krótka przerwą na obiad w czwartek i kilka godzin w piątek. Klif lepszy niz jakikolwiek w Polsce, słonce, ciepło, wiatr jakiego w tym roku sie nie spotkało, bezstresowe lądowisko pozwalajcie na sprawdzenie różnych ustawień modelu   - czego więcej można oczekiwać? Tyle lataliśmy w te dwa dni, że Leszkowi i Rysikowi nie chciało sie już latać na zawodach  :rolleyes: I ja to rozumiem  :lol: 

A doświadczenia zdobyte przez chłopaków są bezcenne. Pierwszy raz latali z tak dużą ilością dobrych pilotów "klifowych" i już wiedzą co muszą pozmieniać czy w lataniu czy w ustawieniach modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurku ! Gratuluję wyniku !!!

- Jurek

Dzięki bardzo ;) Choć miało być lepiej, ale pogoda trochę mi pokrzyżowała szyki. Nie ma lekko :lol:

tak też sie lata ;)

i wiecej zdjęć Tomka: https://plus.google.com/u/0/109620478679557030988/posts/jMacz8k3Qc4?pid=6068996522242552210&oid=109620478679557030988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.