Skocz do zawartości

Graupne MZ-18 nie włącza się.


kret88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z ww aparaturą. Wszystko działało jak trzeba ale ja oczywiście chciałem lepiej. Skoro w zestawie z radyjkiem dostałem również kabelek do aktualizacji oprogramowania, wziąłem się za robote. i tu był mój błąd. niby robilem wszystko według instrukcji niestety podczas wygrywania aktualizacji cos się zwiesilo wyskoczył błąd a aparatura od tej pory się nie uruchamia tzn. swieci sie tylko na niebiesko napis graupner. Prubowałem powtórzyć cała operacje niestety bez skutku. Może ktoś z Was miał podobny problem i poradzi co zrobić?

 

pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

Czy ten problem związany z brakiem włączania się nadajnika po aktualizacji oprogramowania jest powszechny? Pytam bo nadajniki z serii MZ to po Taranisie FrSky najciekawsza opcja cena/do możliwości i kosztów odbiorników i telemetrii.   Czym różnią się nadajniki serii MZ od serii MX poza kolorowym, dotykowym ekranem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.