Skocz do zawartości

POLICE /lubstów/ dolna półka


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokonalem "odkrycia" na ogromnym wyrobisku pokopalnianym z braku mocy i odpowiedniego kierunku wiatru.Wysokość klifu ok 10-15m  Super dojazd-mozna wprost do wody ;) . Wykonałem pomiar wiatru do gory 3,5./ wiatr osłabiony krzakami/..przy krawedzi przy wodzie 6+. Ogromne , b.wygodne ladowisko trawka jak "meszek na cnotce" :P . Oblot z kopyta mysticiem - SUPER..jutro do akcji toxiki..Zdj_cie0120.jpg Loty na kierunek=wschód -dowolne odchyłki..

 
Zdj_cie0123.jpg
 
Zdj_cie0124.jpg
 
Zdj_cie0125.jpg
 
Zdj_cie0126.jpg
 
Zdj_cie0127.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sympatycznie piszesz :D . Przyjedz polataj oceń..zupełna cisza - pustkowie . Przejeżdzał tyko ktoś na krosówce. piłował .pomachł reką..ochrona jakaś jechała górą nie zwracali uwagi.."lata miejscowy".. :lol: Miejscówka dla początkujacego/ super ladowanie/ Najwazniejsze ,ze teren nie zadrzewiony i brak krzaków.Góra jeszcze 3-4 lata i po lataniu-podobnie maja koledzy na Bełchatowie-zarosniete  koniec latania  / nie pomyśleli w czas o depilacji.. ;) /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

MYślę do Was dojechać ..ale krótkie dni.. :o Waszą parafię odwiedzam miło bo spedzilem tam 2-lata jak bylem piekny i młody / bez kamienia w ręku i dziecka na ręku / służyłem k/ Grudziadza mogę w ciemno iśc na pół roku "wakacji" . Koniecznie trzeba zaplanować jakies loty z ogniskiem i góralskimi tańcami..zanocuje jak zawsze w stogu.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek wiatr 8m/s, a Ty po chaszczach łazisz ?

Daj juz spokoj z ta turystyka kwalifikowana (brodzenie w wodzie, nurkowanie, wspinaczka, etc)

Latamy, a nie zwiedzamy okolice .-)

 

 

Gdyby to bylo miesiac temu to pomyslalbym, ze czubajki kani szukales na kotlety.

Zawsze mówie ..i piszę pokaz jak Ty to robisz ...naprawiasz modele..ja widzialem Twoja fotke jak zamiast latać- siedzisz na folelu na zboczu jak emeryt  w bamboszach i walisz bąki w poszycie...taki młody.. :huh:  http://pfmrc.eu/index.php?/topic/45742-stare-marzy/&do=findComment&comment=498437

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.