Skocz do zawartości

POLICE /lubstów/ dolna półka


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawiac cale szczescie nie musze zbyt czesto, natomiast bujac sie po niebie lubie na siedzaco, jak emeryt. Taka moja natura .). Widze, ze masz gorszy dzien, wiec zamilkne, bo i po co sie spinac zupelnie bez powodu.                Odpisze tak  "prawdziwa cnota..krytyki sie nie boi ...a ten nic nie zrobi  ...co nic nie robi  / i zarobi  :)  /  Jak zawsze zapraszam  Ci  na wspolne loty - pokazesz co na lubstowie potrafisz.   zobaczę   czy wyrzucisz  do startu model  na wodę  w fotelu na siedząco.. :huh:    ..Dnia gorszego nie mialem ..bo polatałem  to  zawsze radość  -    juz w rękawiczkach...idzie zima.. ;)

Janek lata, zażywa sportu i naprawia modele. To zdrowe i rozwijające.    Jurek   :  Biore  przyklad z innych  ...    Ty modeli nie naprawiasz  ....bo nie potafisz  a   rozwalone sprzedajesz..mi proponowaleś kupno uszkodzonego   swojego   TOXIKA..chwala Ci za to.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Janek,Twoje latanie jest super ale cytowanie tragiczne..nie idzie się doczytać o co Ci biega :P (ja już się przyzwyczaiłem)

Jak kogoś cytujesz, to swojego posta pisz poza ramką w której jest cytowany post :D .

 

Wyzbyłeś się wszystkiego z napędem, to teraz czekaj na wiatry... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.