Skocz do zawartości

Niezawodny i najtańszy GPS na świecie


Pietuh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już wielokrotnie latając FPV po co wszyscy zakładają te elektroniczne bajery a bez OSD

już nikt z nowych nie poleci, a tu wyskoczył taki numer:http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/nagrody-nobla-2014-znamy-laureatow-nobla-z-medycyny-i-fizjologii_426384.html

Wierzcie bo to nie jest trudne, chyba że ktoś lata w chmurach albo w nocy to konieczny jest

tylko sztuczny horyzont.

Powodzenia w lotach na własnym GPS:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

Chyba nie do końca zostałem zrozumiany, chodzi o to że nasz mózg posiada doskonałą orientację przestrzenną, tylko trzeba trochę

potrenować, tym bardziej, że wg tegorocznych Noblistów z medycyny są to jedyne komórki naszego mózgu które się mnożą i rozwój

NASZEGO własnego GPS jest nieustanny.

Nie muszę dodawać, że żadne zakłócenia i burze magnetyczne nas nie dotyczą, chyba że...

post-10282-0-37619900-1414048175.jpg

 

A wszystko to piszę z własnych doświadczeń;-)

Ot takie przemyślenia co do dalszej ewolucji Homo Sapiens bo nie tylko w naszym hobby zastępujemy szare komórki płytkami drukowanymi.

Temat chyba do Hyde Parku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się końmi jechało do Paryża miesiac czasu, dziś można wylądować na ksiezycu dzięki rozwojowi techniki z dokładnością czasowo geograficzna do powiedzmy 0.2 %. :-) widzę, ze się nie dogadamy bo niektórzy są w tym temacie tradycjonalistami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.