Skocz do zawartości

Coś do latania po boisku


Kaspian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na prawdę fajnie i nie za trudno. ; ) Chyba na coś takiego się skuszę. Do tego czasu zrobiłem sobie kawałek 'spita' z depronu 3mm. Rozpiętość 60 cm.

Ale chyba marnie widzę jego latanie. Co prawda jest prosty, wszystko ładnie się zgadza. Ale chyba trochę turbo przecinako-ciegła. ; ) Może dziś go sprawdzę, mam nadzieję, że nie uszkodzę wyposażenia. ; D
post-15194-0-95178700-1413015600_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz to, mam ten model i przy wadze 450 gram do lotu (mocne wyposażenie + pełne fpv) robię sobie air race między latarniami parę metrów nad ziemią, Fpv'ka waży jakieś 100 gram. Przy wadze 300-350 gram będzie latało jeszcze genialniej. Jest bardzo tanie, z przesyłką z hk eu wyjdzie ze 120 zł. Jeden z fajniejszych modeli jakie miałem, gorąco polecam, świetnie go zrobili a cena bardzo niska. Mam w nim turnigy park 300, regiel 20A, pakiet 1300 mAh 3s, serwa hk scm jakieś 10 gram (nie pamiętam oznaczeń, białe za 2-3 dolce) a do tego kamera + boscam 5,8 z zasilaniem 2s 800 mAh. Na tym setupie i przy tej wadze latam 15-20 minut. Cokolwiek tam nie wsadzisz to poleci, świetny parkflyer i lata bardzo stabilnie, fajnie kręci akrobacje.

 

https://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=32452

 

Aktualnie nie ma ale pewnie pojawi się na dniach, do złożenia w parę godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i uwaga - 58 cm spit leciał. ; D W sumie w locie dokładnie tak jak bym to widział, jedynie wychylenia lotek do poprawy na większe, a może i sama ich powierzchnia. Nie jest za szybki co bardzo mnie cieszy. Ze śmigłem 6x3 nie było mowy o wznoszeniu, no ale 8x4 to znacznie więcej niż potrzeba. Jutro pewnie kupię coś pośredniego. Na trzy starty dwa lądowania, trzecie niestety w słupie. Wymuszona wymiana skrzydła, mała kosmetyka i zaproszę Państwa na film. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.