Skocz do zawartości

MX-2 Gold Wing, 2.2m czyli coś innego...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No  lata to jak gazeta. W pierwszym poście jest filmik ale to taki z początku mojej przygody z benzyną(waga ta sama). W rękach kogoś doświadczonego to na pewno by to wyglądało efektowniej.

Podwozie jest ok. Troszkę wystaje poza kadłub u podstawy ale niedużo i tamto ori  trochę bardziej było wyprofilowane w przód ale myślę,że nie będzie leciał na ryj. Koła są przed natarciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mała aktualizacja na nowy sezon. Wymieniłem resztę folii od spodu skrzydeł na białą zamiast tej bordo w kratę( za dużo tej szachownicy było). Okleiłem dół maski żeby cokolwiek się licowała z resztą szachownicy. Jakieś czarne paski doszły też na łączeniach folii.

Model dostał nowe podwozie węglowe od kolegi Rafała (Shock). Super wykonane,leciutkie i sprężyste . 190g zamiast 320g w oryginale. Polecam. Wleciał też nowy zbiornik,taki żebym w końcu widział co się dzieje z tym wężykiem zasilającym. Czy się nic nie urwało,sparciało itd. 

Obecnie model znowu schudł (podwozie) i obecna waga do lotu to 7,06kg !

Oceńcie proszę czy długość wężyka w zbiorniku jest OK. Jakieś 2cm nad dnem jest?

I myślę jeszcze czy może zrobić na skrzydłach od spodu taki sam wzór jak na statecznikach?

Wężyk w zbiorniku za krótki - obowiązkowo do przedłużenia. bo po dłuższym locie zdechnie w zawisie i będzie co kleić. Ssak musi być przy samej ściance, ale tak, żeby o nią nie zahaczał.  Sam też mam 2,2m MXa z GoldWinga.  Właściwie to już mój drugi MX z GW i przyznam szczerze, że nie mam pojęcia jak osiągnąłeś to 7,06kg, ale jeśli tyle waży to spoko. Moje oba były w wersji węglowej (podwozie, rura skrzydeł) i obecny, zrobiony lżej niż poprzedni waży niecałe  7,7 kg, oczywiście bez paliwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.