Skocz do zawartości

Su-29 1,6m


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...

Model wyciety z 3mm sklejki balsowej trzeba tylko elementy troche sfazować ale to niejest problem.Co do maski i kabinki to pisałem do jednej osoby co posiada kopyta do tego modelu ale mi nieodpisuje więc chyba będe zmuszony zrobić samemu ale do tego jeszcze długa droga,prace troche staneły ponieważ zbliża się koniec semestru i matury próbne.We ferie kupie reszte balsy i klej i może już cześć wyposarzenia i silnik ponieważ znalazłem prace jako pomocnik mechanika na lotnisku i teraz szybciej na to uzbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ot i niezręczna cisza. Mam nadzieję że sobie wyjaśniliście tą sprawę, bo niedługo skończę budowanie SU w rozmiarze 125cm, a już zaczął za mną chodzić ten większy.....

 

Pytanie do kolegi Slimasa: jak idzie budowa? Masz już jakąś orientację co do wagi końcowej pustego modelu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie cisza w temacie bo niestety troche brakuje czasu na budowe,w maju sytuacja się poprawi,jak juz pisałem przygotowuje sie do matury a w weekendy pracuję wiec w maju powinienem też kupic juz cześć wyposażenia i silnik do su.Myślę ze waga całego z wyposażeniem powinna wynosić max 3kg.Narazie niewiem ile waży to co jest zrobione nie mam wagi niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.