Skocz do zawartości

Su-29 1,6m


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Jestem w trakcie kończenia skrzydła za niedługo wkleje jakieś fotki.

Jeszcze mam jedną prośbę w elektrykach jestem zielony i czy mógłby mi ktoś skomponować przykładowy zestaw napedowy do SU? Włącznie z akumulatorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik http://www.modelmotor.pl/silnik-350g-kv490-o-s-motor-oma-5020-490.html

Regulator http://hobbyking.com/hobbyking/store/__37271__Hobbyking_YEP_100A_2_6S_SBEC_Brushless_Speed_Controller_EU_Warehouse_.html?strSearch=100a

Śmigło , trzebaby potestować .Viper jak zajrzy do wątku to się wypowie .

zasilanie 6s 3000-4500mah 

 

Wszystko zależy jakim budżetem dysponujesz , jaką wagę planujesz gotowego samolotu itede itepe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet mam elastyczny jak coś bedzie droższe to poprostu poczekam na kolejną wypłatę. Jak tak przeliczylem to teoretycznie taniej wyszło by wsadzic mu 20ccm benzynke albo 15ccm 4t. Ceny pakietów są troche zaporowe niestety...a do tego musiałbym jeszcze kupić ładowarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Buduj Bartek bo bardzo jestem ciekawy jak to będzie latało.Ja powoli przechodzę na benzynę maje żarowe silniki są w odstawce mam na zbyciu Enię 1.20 4t waży niecałe 800 g kręci śmigłem 17x6 dając 5,6 kg ciągu , tanio go odstąpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale planów jako takich nie ma, są tylko pliki pod laser w CAD. Tych ostatnich nie udostępniam ponieważ znalazło się kilku cwaniaków którzy chcieli na nich zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.