Skocz do zawartości

Co to za silnik ?


Mroku32
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem ostanio jakiś silnika i chciałym się coś o nim dowiedzieć. Dołączam fotoattachicon.gif20141020_102330.jpg

no tak teraz nie uczą ruskiego i trudno przeczytać co to za silnik :P

 

To jest silnik samozapłonowy, nazywa się MK-17, kiedyś bardzo popularny silnik, trzy lata temu za nowy w pudełku (silnik śmigło dodatkowa gardziel śrubki do mocowania wężyk i chyba kluczyk) zapłaciłem 45pln  w tym brakuje śrub, rozpylacza, iglicy śruby kompresyjnej i jej obsady, nie wiadomo w jakim stanie jest tłok- tuleja, więc za ten można dać ...15

 

 

szpieg - razem pisaliśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak teraz nie uczą ruskiego i trudno przeczytać co to za silnik :P

 

To jest silnik samozapłonowy, nazywa się MK-17, kiedyś bardzo popularny silnik, trzy lata temu za nowy w pudełku (silnik śmigło dodatkowa gardziel śrubki do mocowania wężyk i chyba kluczyk) zapłaciłem 45pln  w tym brakuje śrub, rozpylacza, iglicy śruby kompresyjnej i jej obsady, nie wiadomo w jakim stanie jest tłok- tuleja, więc za ten można dać ...15

 

 

szpieg - razem pisaliśmy ;)

 

no jak nie uczą, jak wcześniej napisałem co to za silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.