Skocz do zawartości

jak zamocowac akumulator?


GRZEGORZ KIELSA

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce uzywac olowiu a ŚC nie pozwala mi zainstaloac akumulatora(ok 200g)z przodu modelu za firewallem wiec musze go go przesunac do tylu.tylko jedyne miejsce mozliwe to mniej wiecej wysokosc kabiny wiec musze go podwiesic do wreg tylko zastanawiam sie jak to zrobic zeby moc bezproblemowo wyciagac go do ladowania.myslalem o rodzaju jakiejs kieszonki.moze ktos z Was doswiadczonych ma jakies ciekawe pomysly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

w sklepie z guzikami itp :) kup żepy samoprzylepne (z metra cięte) - trzymają idealnie i nadają się do mocowania nie tylko aku, ja tak mocowałem odbiornik, regulator itp.

 

Powodzenia

 

PS - dobrym sposobem przy budowie modelu jest umieszczanie pakietu w SC modelu, wtedy możesz latać na kilku różnych pakietach i nie musisz się martwić o wyważanie modelu po każdej zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.