Skocz do zawartości

aerofly-futaba t8j


Michal3013
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Specjalnie napisałem nieco ironicznie.  Co za głupie pytanie zostało postawione w pierwszym poście. Przecież jasne jest że z oryginalnym softem będzie współpracował tylko oryginalny interfejs a pisanie że się go zniszczyło itp to robienie z ludzi baranów. Czy to JR czy Futaba nie ma znaczenia, bo sygnał na złączu to zawsze ten sam PPM albo PCM co najwyżej zanegowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to robienie z ludzi baranów?? Napisałem jak jest, kupiłem na allegro interfejs jako zamiennik. Dodam że interfejs tego producenta, działa u znajomych na AFPD. Slawekmod-jeśli uraziłem Twoją dumę prostym pytaniem to naprawdę przepraszam! Szukałem odpowiedźi na forum gdyż miałem nadzieję że dostanę jakąś pomoc. Ale dziękuję:) JUtro uszkodzony interfejs odsyłam do producenta... Uważam temat za zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumę?, chyba coś Ci się kolego pomyliło. Odeślij interfejs niech go naprawi. Skoro używasz AFPD to chyba zdajesz sobie sprawę z tego że zamiennik działał nie będzie  a pytasz o rzeczy oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.