Skocz do zawartości

Great Planes Extra 330 S - 27% - dobór napędu i wyposażenia


Hotpoint
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No trochę polataliśmy na tym silniku  w Funtanie  s-90 i Yaku 55 ,sprawował się znakomicie,palił świetnie,nie kaprysił

Optymalne śmigło to bodaj 20x8 choć i używaliśmy max. zalecane 21x8 -trochę więcej szło z baczku ;) .

Powinieneś być zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli konkretnie gdzie ? bo w fajce w środku chyba nie dojrzałeś.. ;)

O ile mnie pamięć nie myli to mam aparat zap. od tego silnika,co prawda uszkodzona była fajka po przytarciu modelem przez kolegę (naprawiana z skutkiem niewiadomym)ale może na części Ci się przyda :) .Oczywiście wystarczy "dziękuję" i wyślę Ci jak jesteś zainteresowany.

 

2015-01-20-612.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj bym polemizował po ostatnich przypadkach z tymi serwami SAVOX  SC-0251MG .

Niedawno koledzy (będący tu na forum) zakupili owe serwa i skończyło się na reklamacjach...z powodu zbyt sporych luzów poprzecznych na ośce serwa po znikomym użytkowaniu.

Być może to jakaś fatalna seria i warto zapytać przed zakupem sprzedawcy co i jak...

Co do samych Savoxów są skrajne opinie -od zachwytu po znienawidzenie ;) .

 

Co do mocy to 16 kg jak najbardziej ,wystarczą bez problemu.

Jeśli jednak miałbyś Adrian zakupywać te droższe 20 kg to ja do znudzenia,tu na forum polecam te serwa,dużo taniej,pewne,niezawodne,nie prądożerne.Mam je w kolejnych modelach 3 rok,koledzy również -bez zarzutu.

http://www.sdshobby.com/xq-power-20kg-57-5g-digital-servo-xq-s4020d-with-titanium-gear-aluminum-case.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybsze i tańsze. Warto się zastanowić.

 

Dodam małą uwagę odnośnie użytkowania MLD - posiada strasznej jakości tuleje dystansowe, w jednej padł mi gwint podczas przykręcania do hamowni, a dzisiaj podczas kontrolnego dokręcania śrub padł drugi. Zaznaczam, że nawet nie zdążyłem użyć zbyt wiele siły i po gwincie. Chyba czas przegwintowac cały komplet, ewentualnie zakupić/dorobić jakieś inne.

 

edit:

właśnie padł trzeci gwint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja też, ale powoli zaczymam myśleć o reszcie wyposażenia.

Już raz pytałem, jaki silnik planujesz ?

 

edit:

chyba nie doczekam się odpowiedzi....

 

Ze swojej strony dodam, że prawdopodobnie zakończę "zbrojenie" Extry w tym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.