Skocz do zawartości

Great Planes Extra 330 S - 27% - dobór napędu i wyposażenia


Hotpoint
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie da radę :) .

To solidne wyłączniki (ten Miracle ) z wlewem tankowania i możliwością ładowania pakietów.

W Extrze 2,2 m miałem taki , jeden wyłącznik był na serwa a drugi na zapłon.

Zresztą kilku kolegów takie posiada i sobie chwalą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie te włączniki zamocujesz?

Wyrąbiesz dziurę w takim ładnym kadłubie czy może w kabinie na tablicy przyrządów?

Olo ,w modelach są raczej otwory a nie dziury i się je wycina a nie wyrąbuje.. ;)

Taki wyłącznik pozwala na skupienie w jednym miejscu ,estetycznie ,wszystkiego co zasila model.Dla mnie to plus ,inni wolą kilka osobnych "dziur" w kadłubie.

Owszem ,dla walczących z wagą taki wyłącznik zespolony to masa... :D

p44q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co akurat na tym zdjęciu widzę to do kabiny by to nie pasowało.

Zresztą nie wiem jak do końca wygląda kabina w tym sprzęcie :D

 A takie pytania czy amelnowy czy plajstikowy :D sugerują mi że świecidełka z choinki też by ktoś na kadłubie zamontował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki z OT ale Olo coś Ty się uparł do montażu takiego wyłącznika do kabiny ??  :)  rozumiesz sens po co on jest ?

To model nie z kabinką na magnesiku czy gumce...lubisz co lot ściągać kabinę do tankowania czy wyłączania elektroniki ?

Nie wiem po co ,bo chyba z nudów skrobnąłeś dwa posty które nic nie wnoszą sensownego do tematu ,Adrian zapytał o konkretny wyłącznik i jeśli takowy posiadasz to udziel mu konkretnych odpowiedzi a nie pisz o pierdach typu swiecidełka z choinki :D .

 Stwierdzenie w żartobliwy sposób z jakiego mat. jest zrobiony oryginał to tylko informacja ogólna bo spotkałem się nie raz że modelarz mający owy wyłącznik w modelu był zaskoczony iż jest on z oksydowanego aluminium-co w zasadzie, jest tak naprawdę bez znaczenia....

 

Do wycięcia otworu pod taki wyłącznik przydaje się zrobiony ze sklejeczki szablonik ;)

 

2015-02-11-644.jpg

 

Adrian dalsze postępy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.