Skocz do zawartości

Zawody na Hali


sp2jbs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak, Thunderbolt :)

 

powinien się nieźle sprawować :)

Wygląda zachęcająco :)

 

Ale.... Jeśli mogę wcisnąć swoje 3 grosze:

 

Marku, warto w tych halówkach dać większe stateczniki i jeszcze większe stery (zarówno SW jak i SK), aby przy małych prędkościach też można było zapanować nad maszyną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w spicie powiększyłem tylko SK o jakiś centymetr po obrysie. Wychylenia mam ustawione na max. Steru wysokości nie ruszałem bo jego powierzchnia jest wystarczająca, może w FW 190 jest inaczej.

Mi brakuje wychyleń w moich obu Fokach (w drugiej mam powiększony SK - średnio pewnie o 5mm po obrysie i przesunięty zawias SW o ok. 10mm do przodu).

 

Może mam krótkie dźwigienki na serwach, albo latam w za małej hali ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam film od siebie: http://youtu.be/9mPyTeamZJY

ps - latało się świetnie, ale przy czterech modelach w powietrzu jednocześnie ciężko się połapać gdzie kto jest. Na chwilę obecną latają trzy typy modeli: fw 190, me 109 i spitfire. Marek tworzy, lub już stworzył thunderbolta, a ja zamówiłem u Niego ił-a 2. 

Co do strat w takich walkach to najbardziej cierpią śmigła, głównie przy kontakcie z parkietem, same modele z uwagi na niską wagę i małe prędkości nie odnoszą dużych obrażeń. Nie sądziłem, że taka halowa konstrukcja tak dobrze zniesie kolizje. W swoim następnym modelu na pewno dokleję nakładki po obu stronach kadłuba tuż za silnikiem, tym bardziej że były dołączone do zestawu. Bardzo wzmocni to konstrukcję i silnik nie powinien się tak szybko wybudować przy kolizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pocienkować o połowę :) bo śmigła nie dają rady ich ciąć, ale na razie nasze walki na hali są (tak mi się wydaje ) w fazie eksperymentu, więc latamy na dłuższych taśmach. I tak jest problem z trafieniem w taśmę, bo modele są bardzo zwrotne, to nie ESA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.