Skocz do zawartości

Aparatura graupner mz-18


Przemek1979
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was proszę o pomoc kupiłem radio graupner mz -18 z odbiornikiem gr -24 czy potrzebuje jeszcze do tego zestawu jakąś przejściówke (zasilacz)? Chodzi mi pomiędzy pakietem a odbiornikiem to musi być? Czy nie koniecznie? fbadd9b39ae7997d542b05c50cc7278c.jpg i jeszcze jedno coś wtyczki mi minimalnie nie pasują do tego odbiornika obudowa nie pozwala wpiąć wtyczek

post-15371-141717008254_thumb.jpg

post-15371-141717009829_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Kamyczek_RC

Znacznie szybciej będzie jak poprosisz jakiegoś modelarza ze swojej okolicy żeby podłączył wszystko i wytłumaczył zasadę działania choć w podstawie . Na obecnym etapie twojej wiedzy tłumaczenie wszystkiego przez forum może zając bardzo dużo czasu i może zniechęcić kolegę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, o co chodzi z tymi wtyczkami ponieważ mam odbiorniki Graupnera GR 12L oraz GR 24.

Większość wtyczek wchodzi do odbiornika ale trzeba je wtykać idealnie prostopadle ponieważ producent nie zostawił prawie nic luzu na wtyczkę.

Zdarzyło mi się przy niektórych wtyczkach, że musiałem je przeszlifować z boków papierem ściernym aby weszły. Ale jak pisałem większość wchodzi. tyle że wymaga dużej uwagi przy wkładaniu w odróżnieniu od odbiorników innych firm jakich używałem (Hitec, Futaba, Spektrum, Orange) gdzie latwo było wlożyć wtyczkę ale czasem cieżko wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.