Skocz do zawartości

SZD-12 Mucha Sto 1:4


wojt1125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem na ile jest aktualny mój "wtręt" ale faktycznie wylaminowanie na gotowym zespole poziomy -pionowy to jedyny sensowny pomysł. Robiłem to i działało...

Jedyne co podpowiem to taśma szara pakowa zamiast folii. Łatwiej uzyskać prawidłowy kształt. Na koniec laminowania połóż cienką tkaninę do delaminażu. Ławiej uzyskać równa powierzchnię . Zdejmuj po całkowitym zżelowaniu żywicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Temat aktualny, ciągle się za to nie zabrałem... Mucha pięknie gwiżdże przy niskich przelotach, powietrze hula po stateczniku aż miło :) W końcu jednak będę musiał zrobić tą owiewkę. Jedynie czego się obawiam przy Twojej metodzie to oderwania lakieru razem z taśmą pakową po laminowaniu. Chyba najpierw nakleję taśmę papierową i dopiero na to szarą, pakową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może folia spożywcza? Jest bardzo cieniutka, a taka lepsza to i do kadłuba lekko się przykleji. W cienkich paskach dość dobrze sie układa. Wolna końce można dalej zabezpieczyć i przykleić taśma papierową do kadłuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.