Skocz do zawartości

Autko rc na początek .jakie ?


norbert171883
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .mam zamiar powoli kompletowac auto rc i cały osprzęt z tym związany. I teraz moje pytanie od czego zacZąć . Sam wolał bym drift i takie auto kompletowac . Ale czy dam radę na dworze cieszyć się z jazdy czy za mały prześwit ?nie równy beton ?mokro ale to mały problem bo silnik bez szczotek itd. . Co polecacie na pocZątek ?koszt w 1000zl może jednak offroad ?za pomoc dziękuję .wolał bym sam wybierać poszczególne części autka . Zgodnie moim okiem wizualnie i potrzebami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do driftu potrzebny jest jednak kawałek dobrej nawierzchni. Ja swoim pierwszym autkiem do driftu (Maverick Strada DC evo) próby robiłem na kostce chodnikowej to podskakiwał i widać że mu to nie służyło, zawsze to jakieś porównanie do nierównego betonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zbieram za I przeciw . Jeżeli chodzi o plac 3-4m w kwadracie to jeszcze był coś wymyślił . Ale jeżeli dużo więcej miejsca potrzeba to ciężko. Offroad jest fajny piasek Las .... myślę i myślę . Na pocZątku to temat obszerny .... dzięki za porady . Piszcie piszcie co wybrać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, parametr kv ma się ni jak z wielkością i mocą silnika. A nawet wręcz odwrotnie.
To tylko informacja o ilości obrotów na wolt.
Dla dużych silników kv musi być mniejsze bo przeważnie potrzebują większych napięć zasilania (4S-6S).
Z resztą vandal to skala 1:10 a Basher SaberTooth to 1:8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.