Skocz do zawartości

PŁOSZEWO / lubstów/


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 4 tygodnie później...

A i u mnie   wiatru pod  dostatkiem...nie mierzyłem "klamczuchem "..ale  nogawki  furkotały  i na fali białe grzywy..wielki szacunek dla producenta  respektów  Oblatywacza Leszka ze Szczecinka -modele  niesamowite..jestem pod  wrazeniem  ...IMG_2834.jpg

 
IMG_2870.jpg
 
IMG_2890.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Zazdroszczę Wam tego miejsca do latania .Trochę to daleko  od mnie.Nie wykluczone ,że kiedyś się skuszę . To nie świętujecie przy stole? :mellow: To dopiero pasja!!!

Janek .

Nie możesz wklejać zdjęć normalnie.Jak w nie wchodzę to pojawiają się elementy które trochę mnie rozpraszają i nie mogę skupić się na modelach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dziś  zrobiłem  1 przelot  na    wschodnich   oparach  i  udałem  sie  na  zbocze na wiatr  zachodni  /  na  drugą  stronę  wyrobiska...kilka  fotek      piekne  pionowe  sciany   wymagajace  ladowiska   =  szeroki  pas   miejscowkowy  zawrót  głowy...PUSTKOWIE  ZUPEŁNE  zajaczki  sarenki  ale  4  kopytne   :D   te  2 kopytne  trzeba  przywieżć..   każda  fotka  ilustruje  róznorodność  odchyłek   006.jpg

 
007.jpg
 
008.jpg
 
009.jpg
 
010.jpg
 
011.jpg
 
012.jpg
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.