Skocz do zawartości

PŁOSZEWO-ZOFIA / Lubstów/


Rekomendowane odpowiedzi

Super miejscowka na zachód-odchylony na północ...dość dobry dojazd / od Płoszewa z kilometr na poludnie skręt z głownej drogi przy napisie- tartak / lądowisko BAJKA-jak na 2 fotkach..przestrzeń do lotów bez krzaków drzew ..dziś nie polatałem -penetracja terenu :D    DSCN2156.jpg

 
DSCN2159.jpg
 
DSCN2168.jpg
 
DSCN2169.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oblatałem dzisiaj "wynalezioną" miejsowkę..SUPER..Jurek  Cz  - tu nie przyjeżdzaj   :D  Zajedziesz...-.. już.. nie wyjedziesz ..pochłonie Cię z wrażenia "SWIĘTA ZIEMIA.." :lol: DSCN2180.jpg

 
DSCN2182.jpg  fotka pogladowa bardzo  wygodnego lądowiska...http://postimg.org/image/7scszwhnj/   :D
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dawno u mnie nie dymało...16-17 m/s  toxik zapakowany na fulla  "UTOPENEC...ŚWINSKI RYJ"...zapakowana rura balastowa na maxa był jeszcze nieposluszny...dopiero jak dostal na plecy  "klapcyngi"  ...wyprzystojnial... :lol:   IMG_0647.jpg

 
IMG_0651.jpg  Proszę by się odezwal kolega modelarz .ktory lustrował Płoszewo..w niebieskiej kurtce.. ;)
 
IMG_0652.jpg
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek...to za mało wiało żeby Toxica pakować na full :) Full w Toxicu to 5000g lub więcej ;)

Z Falconem to przesada :)


Dziś w Rusku również dyskutowaliśmy o Twoich lokalizacjach - sprawdzaj u zarządców czy można tam zawody robić :) To Twoje zadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W falkonie było jeszcze mało ..muszę zmienić mu  rurę balastową na wieksze fi i odlać balast. w toxiku 1300+ kierownikowy bagnet 1200... myśle w skrzydłach zrobić kasety/ kierownikowy ma./   dzisiaj żadna przyjemność z lataniem ciężko było dojść pod krawedż  z modelem  a co dopiero  go   wyrzycić . wszelkie regulacje przy modelach za autem na trawie na czworakach..ale to dobra gimnastyka  ... ;) jutro  słonecznie i wiatr nieco słabszy...Przemek  przyjezdzaj.. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Nie kombinuj ze skrzydłami. W rurze i bagnecie Ci wystarczy jak zapakujesz balast. Zrobisz dziury w skrzydlach, zapakujesz tam balast a ŚĆ ucieknie Ci bardzo do tyłu. A Ty wolisz przedni.

Fajnie sie rzuca jak tak wieje, bo można lekko pchnąć model a on leeeeci. A Toxic w takim wiaterku tak pięknie nabiera po wyrzucie wysokości że hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.