Skocz do zawartości

wybór symulatora a podejrzana aukcja


Grubyzzz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie stanąłem przed wyborem symka w celu podszlifowania sie w lotach 3d i jak nam wszystkim wiadomo nie jest to tania rzecz aczkolwiek inwestycja powinna się zwrócić :) swoje poszukiwania zawęziłem do dwóch symulatorów realflight i phoenix i jak tak patrze po sklepach to ceny od 300zł w górę ale na alledrogo znalazłem aukcje z podejrzaną ceną. Czy moglibyście mnie oświecić o co chodzi? http://allegro.pl/symulator-lotu-phoenix-4-5-pl-kable-usb-24h-i4914861594.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

popatrz na to z innej strony na całym świecie ten symulator kosztuje mniej więcej tyle samo to samo się tyczy płyt z muzyką czy jakimś tam oprogramowaniem ceny są mniej więcej na tym samym poziomie ale zarobki już na tym samym poziomie nie są więc nie dziw się ze polacy kombinują jak mogą aby zaoszczędzić trochę pieniędzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na znanym portalu aukcyjnym gość oferuje zestaw symulatorów plus kabel za 60zl , dostaje się fv ,kupuje tak jak pisałem na znanym portalu ,wiec chyba nie musze na własną ręke dochodzić pochodzenia i legalności tego towaru. Tu tylko chodzi o sumienie bo tak naprawde cene oryginału każdy zna i każdy wie co kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.