Skocz do zawartości

Kradziez modeli i sprzetu modelarskiego


Apathor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Z przykroscia musze oglosic, ze w miniony czwartek, 22.01.2015 dokonanio wlamania do mojego mieszkania w Myslowicach i skradziono praktycznie caly sprzet modelarski.

Skradzione modele to:

 

Szybowiec Discus2

Laminatowa polmakieta, rozpietosc skrzydel 4m. malowanie szwajcarskie, numery boczne HB-3022

 

post-1122-0-08030500-1422358923_thumb.jpg

 

P-47D Thunderbolt

Polmakieta firmy Hangar9, rozpietosc skrzydel 2,07 m.

 

post-1122-0-06391200-1422358979_thumb.jpg

 

Samolot byl wyposazony w benzynowy silnik SAITO FG-57 bokser oraz cyfrowe serwa Futaba.

 

post-1122-0-63919700-1422359021_thumb.jpg

 

Aparatura nadawcza FUTABA T14-SG

 

Modele sa unikalne wiec raczej pojda na czesci, ale moze ktos sie na nie natknie. Bylbym wdzieczny za informacje.

Pozostale skradzione rzeczy moge zapewne odkupic w ramach ubezpieczenia ale w modelach byly lata pracy i treningow... zal.pl.

 

Pozdrawiam,

 

Adam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wszelkie zgłaszanie na policję zgłaszającemu później odbije się czkawką. Wszystko po to aby zgłaszający na drugi raz 10 razy się zastanowił czy aby na pewno chce iść z tym na policję i zawracać im gitarę...

 

Ja zgłosiłem we wrześniu znęcanie się nad psem. Po 3 miesiącach zostałem posadzony z oskarżonym przy jednym stoliku i musieliśmy złożyć ponownie zeznania. 2 tygodnie temu dostałem list z prokuratury, że sprawę umorzono bo nie ma świadków aby potwierdzić moje zarzuty. Dzisiaj zaś dostałem list z KPP aby wstawić się jako świadek 10tego lutego... Już mam tego serdecznie dość.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja zgłosiłem we wrześniu znęcanie się nad psem."

 

Oby inni zaczęli tak robić bo osobiście jestem przewrażliwiony na tym punkcie (ogólnie traktowanie zwierząt przez psycholi).

 

Bez policji jednak się w przypadku kolegi nie obejdzie bo ominie go ubezpieczenie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję strat. Szkoda, że i wsród modelarzy są człekokształtni (bo nie ludzie), którzy pokuszą się na "trefne" części...

 

P.S. Uważajcie wszyscy co opowiadacie na forum i portalach społecznosciowych. Zawsze lepiej mniej niż za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa,widziałem ten model na pikniku w Raciborzu,będziemy też mieć na uwadze różne ogłoszenia na allegro i innych aukcjach.jakiś monitoring na okolicznych budynkach lub sklepach?popytać za tzw ,,winko,, okolicznych cwaniaczków,rozpuścić plotke o nagrodzie wśród nich.spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja mam dość dobre doświadczenia z policją, ale trzeba dobrze trafić. Wszędzie pracują różni ludzie.

 

A wracając do tematu. Tydzień temu Mysłowice a 03.12. Kraków http://pfmrc.eu/index.php?/topic/50202-uwaga-na-kradzione-rzeczy-okradziono-pracowni%C4%99-modelarsk%C4%85/

 

Przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.