Skocz do zawartości

Turnigy_TGY_i6


jethrotull
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zastanawiam się nad zakupem tej aparatury:

 

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__65911__Turnigy_TGY_i6_AFHDS_Transmitter_and_6CH_Receiver_Mode_2_EU_Warehouse_.html?strSearch=turnigy%206%20mode%202

 

Przepraszam za naprawdę lamerskie pytanie, ale czy dobrze rozumiem że "20 Model Memory" oznacza że mogę zrobić 20 modeli, do każdego kupić odbiornik, zbindować jeden nadajnik z każdym odbiornikiem z osobna, i potem używać tego nadajnika do dowolnego modelu, bez konieczności każdorazowego bindowania lub przekładania odbiorników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A jeszcze jedno pytanie:

Widzę tam w "featurach" Swash Mixing. Nie wiem co to jest, wydaje mi się że coś do śmigłowców.

A mogę na takim radiu zdefiniować swoje własne mixy, np. do 5% steru wysokości w dół przy dodawaniu gazu? Albo powiedzmy, klapolotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Wybacz ale zadajesz dziwne pytania -lub nie rozumiesz potrzeby tej funkcji. Gdyby ona nie miała osobnego przełącznika to jaki sens jej istnienia Dual  rate  mam ustawione na  n.p. .46 - I tak startuję -latam i -ląduję  w normalnych warunkach. Ale jak coś się nagle zmieni,n.p. Dam ciała z jakąś figurą , znaczy zacznę za nisko petlę i widzę że nie wyjdę albo zacznie wiać  i to nieżle -samolot reaguje zupełnie inaczej, pstrykam przełącznik i mam pełne wychylenie sterów -co pozwala bezpieczniej  sprowadzić model na ziemię. Jak dotąd zawsze się udawało- a uwierz że czasami wiatr potrafi zrobić niezłego  zamieszania.

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać o kwestię zasilania tego nadajnika. Oryginalnie jest to 4 x AA 1,5V co daje 6V.  Na rynku trudno znależć dobrej klasy akumulatorki wielokrotnego ładowania o takim napięciu i sensownej pojemności. Najczęściej spotykanymi i używanymi są Eneloopy  ale one mają tylko 1,2V.  Czy możecie polecic albo sensowne aku AA o napięciu 1,5V  albo jakieś alternatywne rozwiązanie zasilania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Nie ma sensu wg Ciebie się pchać w większą pojemność i te aku  z oznaczeniem  XX ? Bo Twoje widzę 1900mAh. Bo np tutaj  http://allegro.pl/box-4x-akumulator-sanyo-eneloop-xx-r6-aa-2500mah-i5253031770.html  taki XX wychodzi 11 zeta sztuka i większa pojemność. Tylko jak odróżnić oryginał od podróbki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.