Skocz do zawartości

FMS EDGE 540 kontra MX2? Lub coś innego?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak a`propos wyposażenia, czy kupując porsche/bmw/ferari (inny ulubiony samochód) wsadziłbyś silnik od syrenki :)

 

O ile Twój powyższy post ma ciut sensu i można Ci przyznać rację ;)  to to zdanie już chyba nie bardzo...

Widziałeś kiedyś kupowanie samej karoserii a potem wstawianie silnika w powyższych markach ?? owszem możesz wybierać w rodzajach ,wersjach auta ,mocach i to wszystko..chociaż za ileś $$ wsadzą Ci nawet silnik z Syrenki :D

 

Uważam iż nie ma w modelach jedynej ,słusznej ,idealnej wersji wyposażenia.Modelarstwo jest o tyle fajne iż pozwala na wiele sposobów coś zrobić, aby efekt był pozytywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Porównanie jest jak najbardziej właściwe (tylko celowo przejaskrawione, a to zupełnie co innego), gdyż nie neguje możliwości wyboru, a zwraca jedynie uwagę na dobór optymalny, a takie wnioski płyną nie z teoretycznych dywagacji tylko z praktycznego sprawdzenia.

A skoro jeszcze przy samochodach jesteśmy, oczywiście każdy producent oferuje szeroką gamę silników i wyposażenia, tylko wsadź do dużego SUV-a najtańszy silnik ze standardowym wyposażeniem i najmocniejszy z różnymi dodatkowymi systemami , z zewnątrz to samo, ale to zupełnie dwa różne samochody i zupełnie inaczej jeżdżą.

A przypominam że Autorowi chodziło o akrobata do 3d, a nie coś co ma się jedynie wozić po niebie.

Ale jak to już ktoś napisał w jednym z wcześniejszych postów, do doświadczenia można też dochodzić własną drogą (pewnie najlepiej, tylko niestety czasem najdrożej). Ja w każdym bądź razie temat wyczerpałem, życzę podjęcia decyzji i zadowolenia z niej, gdyż w gruncie rzeczy o to chodzi, by mieć fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.