Skocz do zawartości

endriuRC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

A znacie jakieś inne miejscówki w BB lub okolicach oprócz lotniska aeroklubu ?? 

Mieszkam obecnie w BB i rozglądam się za jakimś terenem do lotów.. 

Trzy lipki znam - ale czasami jest tam za dużo spacerowiczów i psów jak dla mnie ... 

pozdro.W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 3 Lipkach się zawiodłem jak kiedyś pojechałem i się dowiedziałem że sory ale sobie nie polatam bo już ich jest dużo i dźwięk silnika przeszkadza mieszkańcom, a w powietrzu akurat latała jakaś żarka

My na lotnisku przyjmujemy zawsze każdego nawet jak już lata spora grupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Adam, gdybyś był na emeryturze i nie potrafił obsługiwać komputera to może ktoś by Ci pomógł,przedzwonił za Ciebie do Aeroklubu lub poszukał ich strony w internecie i wstawił tutaj cennik.

Ja znalazłem stronę aeroklubu i cennik w ok. 4 sekundy a starszy jestem ;)  Pytaj zawsze osobiście i u źródła - takie informacje są zawsze najbardziej aktualne i prawdziwe.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Cześć.

Mieszkam w B-B ale nie latam na lotnisku. Za ciasno i zbyt niebezpiecznie. Szczęście że są miejscówki gdzie można jeszcze polatać w okolicy.

 

Hej Krzysiek,

 

Możesz proszę podać namiary na miejscówki w Bielsku? Jestem co jakiś czas na weekend. Czasem na dłużej. Może warto zabierać ze sobą model :)

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.