Skocz do zawartości

Przełączniki ( jakość?)


rcflyer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marek, naładowałem pakiety i radio, za tydzień w niedzielę powinienem być na miejscu a jak nie to za dwa tygodnie. Ja nie mam kompleksów odnośnie radia. Chętnie się podzielę uwagami na temat 12FG a skopany , mało czytelny niepodświetlany wyświetlacz sam zobaczysz :) Gdybym nie mógł odpisać na tym forum to daj znać na moim.

 Bartek, dziękuję za obdarowanie mnie ostrzeżeniami, mam nadzieję że kolegę który zaczął mącić w temacie też tak sprawiedliwie potraktujesz. Przytoczę wszystkim może za co dostałem wyżej wymienione:

 

slawekmod, otrzymałeś ostrzeżenie od bart07. Powód: Inne

1. za niepotrzebne pyskówki
2. za krytykowanie moderatora :D

 

Edit: za ten post mam już 4 punkty. Jak by coś było trzeba to kontakt ze mną przez moje forum w dziale dla nie zarejestrowanych.

Jak widać moderator to inna klasa użytkownika tego forum. Możesz mnie nawet zbanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 Bartek, dziękuję za obdarowanie mnie ostrzeżeniami, mam nadzieję że kolegę który zaczął mącić w temacie też tak sprawiedliwie potraktujesz.

.

Zapomnij:)"osoby" robiące smród są inaczej traktowane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to Darek zauważyłem. Nie moja wina że ja nie mówię że deszcz pada jak mi ktoś pluje w twarz. Szkoda że osoby które powinny odróżnić deszcz od flegmy przymykają na to oczy.

 

A do kolegi bez ostrzeżeń powiem tyle: wejdź sobie kolego na stronę TME i zobacz jakie są różnice cenowe pomiędzy przełącznikami. W twoim graupnerze są zapewne te za 2,80 , w mojej futabie pewnie te po 18zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A do kolegi bez ostrzeżeń powiem tyle: wejdź sobie kolego na stronę TME i zobacz jakie są różnice cenowe pomiędzy przełącznikami. W twoim graupnerze są zapewne te za 2,80 , w mojej futabie pewnie te po 18zł.

 

No i Sławek wszystkich pogodził. Należy kupić w TME 10 sztuk przełączników po 18PLN, wymienić, i przestać bić piane o luzach na przełącznikach w Graupnerze (uwaga, to był żart  ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek w temacie Sanwa sd 10 G Kamil napisał tak.

 

 

Radio popularne w USA u nas sprzęt niszowy mało popularny jest w ofercie nielicznych sklepów i nie ma zbyt wielu miejsc gdzie można do niego kupić osprzęt np. odbiorniki i ze względy na te problemy wolał bym wybrać bardziej popularny sprzęt dostępny w możliwie wielu sklepach . Hitecka , Graupnera , Taranisa itp.

 

 

 Można ją kupić w wielu sklepach a już na pewno odbiorniki, które kupowałem bez najmniejszego problemu.

Pzdr. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanwa a na rynku usa chyba to jest Airtronics faktycznie jest u nas mało popularny ale nie jest tak że jest niedostępny. Kiedyś zastanawiałem się na SG10 ale poszło w kierunku futaby. Sanwa RD 6000 była bardzo podobna do Eclipse7 hitecka. Cóż, kolega o którym wspomniałeś znowu trafił kulą w płot bo nawet na allegro można w każdej chwili kupić odbiornik do Sanwy 2,4 . Tak to jest jak się żyje w swoim świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna idzie, latajmy i macajmy nasze ukochane przełączniki jakie tam kto ma - ważne aby czerpać z zabawy przyjemność, co za różnica jakie logo.

 

Kiedyś miałem Supranara (LOK-owskiego) i byłem najszczęśliwszy. Potem było DX7 i o niczym innym nie marzyłem. A teraz mam Jeti i na nic innego bym jej nie wymienił. I tak samo może powiedzieć posiadacz każdego innego nadajnika i nic mi do tego B)

 

Do zobaczenia na naszych modelarskich lotniskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram wypowiedź mario70. Koledzy - nadchodzi upragniona wiosna a z nią bardzo dużo lotnych dni, w sprzyjających warunkach. A tak w odniesieniu do wątku -  "szaltery" rzecz nabyta, można wymienić, a dobra jakość kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W moim Graupnerze Mz24 uksył się wylącznik. Dźwigienka w przelączniku wykonana jest z rurki o bardzo cienkiej ściance. Uszkodziłem go podczas wkładania nadajnika do walizki. Reasumując przełącziki są bardzo delikatne. W tym temacie producent mógłby się bardziej postarać. Z samą wymianą nie ma większych problemów. Odnoszę wrażenie że producent przewidział częste wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.