Skocz do zawartości

Jak 130 Ready2Fly Unboxing Pierwszy taki w Polsce :)


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Szczegóły panowie, poczytajcie sobie jak to się zaczęło jak Yakovlew współpracował z Aermacchi i dlaczego np. włosi mają skrzydełka a rosjanie nie.

Wracając do modelu, który makieta nie jest, ja bym go podrasował pod M345 i zrobił szachownice. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieistotne kosmetyczne poprawki, żeby było "made in EU", bo przecież polityczną niepoprawnością byłoby zakupienie ich w kraju producenta.....  :P

Ale zdajesz sobie sprawę, że poza powierzchownym podobieństwem płatowca to są kompletnie różne samoloty? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, doczytałem, myślałem że to bardziej kooperacja a nie zakup dokumentacji. 

Niemniej - to nie są kompletnie różne samoloty, skoro powstały na bazie jednej dokumentacji to możemy mówić o włoskiej wersji a nie o nowym samolocie, bo nie opracowali go od podstaw.

 

Wróćmy więc może do tematu: żądamy zdjęć z montażu!

Bardzo mi się podoba ten samolot, odkąd go zobaczyłem na stronie ready2fly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Kolega Artur, który jest szczęśliwym posiadaczem tego modelu niestety nie jest "forumowy", ale bardzo chętnie odpowie na wszystkie pytania i prośby w komentarzach pod filmem na YT.

 

EDIT:

Pierwszy lot Jaka 130:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.